За словами І.Варги, кошти будуть спрямовані на зниження викидів парникових газів і енергозбереження.
«У даний час агентство розглянуло близько 1 тис. проектів, із них 360 проектів було затверджено, ще 360 знаходяться на розгляді», - зазначив він.
Перший заступник голови Держекоінвестицій підкреслив, що раніше кошти, отримані за рахунок продажу Україною парникових квот, практично не використовувалися.
Як повідомлялося, у лютому 2011 року завершилася реконструкція першого об'єкта за кошти, отримані від продажу Японії квот парникових, - Кримської республіканської установи «Клінічний госпіталь інвалідів і ветеранів війни».
На цьому об'єкті було проведено роботи з утеплення та оздоблення фасаду, замінено вікна.
Раніше повідомлялося, що в МВС оголосили про досягнення попередньої домовленості з японською урядовою організацією NEDO про реалізацію проекту із заміни автопарку відомства за рахунок коштів, отриманих від продажу Японії частини держквоти на викиди парникових газів.
Нагадаємо, у 2009 році Україна уклала кілька угод з державними органами та корпораціями Японії та Іспанії щодо продажу квот на викиди парникових газів на загальну суму 319,9 млн євро. Генпрокуратура 20 грудня пред'явила екс-прем'єр-міністру Юлії Тимошенко звинувачення в тому, що вона на посаді голови уряду, «діючи умисно, з особистих інтересів», прийняла рішення «про використання частини коштів, що надійшли від продажу квот на викиди парникових газів і мали цільове призначення, на покриття витрат держбюджету Україні, перш за все зобов'язань з виплати пенсій».