UA / RU
Підтримати ZN.ua

Кабмін затвердив умови продажу "Укрбуду" та "Сумихімпрому"

Майбутні власники підприємств повинні погасити борги, зокрема по зарплаті. 

Кабінет міністрів виставляє на аукціон Державне акціонерне товариство «Будівельна компанія «Укрбуд». Затверджено стартову ціну продажу пакету зі 100% акцій на електронному аукціоні, що становить 262 млн. 646 тис. гривень. Про це повідомив представник уряду в Верховній Раді Тарас Мельничук.

Народний депутат Олексій Гончаренко звернув увагу на умов для покупця:

Також уряд вирішив продати та затвердив умови продажу пакета 99% акцій ПАТ «Сумихімпром» на електронному аукціоні. Затверджено стартову ціну продажу, що становить 1 млрд. 158 млн. 50 тис. 202 гривні.

Читайте також: Борг держави перед пенсіонерами за рішенням судів виріс на 20%

Нагадаємо, сьогодні Кабміном також було прийнято рішення ліквідувати регулятора ринку азартних ігор - Комісію з регулювання азартних ігор та лотерей (КРІАЛ). Встановлено, що правонаступником майна, прав і обов’язків Комісії, є державне агентство ПлейСіті.