UA / RU
Підтримати ZN.ua

Держбюджет України на 2017 рік може бути затверджений вже сьогодні – Данилюк

Міністр фінансів вважає, що раді достатньо "бюджетного вівторка" замість "бюджетної тижня".

Міністр фінансів сподівається, що народні депутати приймуть бюджету за один день

Міністр фінансів сподівається, що народні депутати приймуть бюджету за один день

Державний бюджет України на 2017 рік може бути затверджений Верховною радою вже сьогодні, 20 грудня, а при його прийнятті врахують необхідні зміни у зв'язку з націоналізацією Приватбанку, прогнозує міністр фінансів України Олександр Данилюк.

"Я сподіваюся, у нас буде не бюджетна тиждень, а бюджетний вівторок. Вже сьогодні буде прийнятий державний бюджет-2017 і відповідні закони. В цьому бюджеті закладено важливі реформи, які чекають люди. Сподіваюся, що завтра (у вівторок - ред.) це рішення буде прийнято", - сказав Данилюк пізно ввечері 19 грудня в ефірі програми "Свобода слова" на телеканалі ICTV, повідомляє "Укрінформ".

Що стосується особливостей майбутнього держбюджету у зв'язку з націоналізацією Приватбанку, то, за словами міністра, "потрібно передбачити процентні виплати за облігаціями, які будуть вкладені в капітал. Це технічний процес і це буде зроблено. Ми планували подібні події".

Раніше в БПП прогнозували, що держбюджет може бути прийнятий у ніч на 23 грудня.

Нагадаємо, що 20-23 грудня Верховна Рада працює в пленарному режимі. Наступне пленарне засідання відбудеться 10 січня 2017 року. Спікер парламенту Андрій Парубій повідомив, що на цьому тижні Верховна Рада розгляне законопроекти, пов'язані з держбюджетом. "Це буде бюджетний тиждень. Для нас важливо скласти порядок денний таким чином, щоб ми змогли розглянути всі законопроекти, необхідні для прийняття бюджету", - сказав він на засіданні погоджувальної ради.

20 жовтня Верховна Рада схвалила постанову "Про висновки і пропозиції до законопроекту "Про державний бюджет України на 2017 рік". 3 листопада Кабмін подав у Раду проект держбюджету-2017 на друге читання.