UA / RU
Підтримати ZN.ua

Бродський: Якщо поступитися "риночникам", реформ не дочекаємося

Погодившись на сьогоднішні вимоги соціальної групи під назвою «ринковики», ми повинні розуміти, що реформ в країні більше не буде. Тому Україна повинна провести реформи, прийнявши Податковий кодекс. Про це у своєму блозі написав голова Держкомпідприємництва Михайло Бродський.

Погодившись на сьогоднішні вимоги соціальної групи під назвою «риночники», ми повинні розуміти, що реформ в країні більше не буде. Тому Україна повинна провести реформи, прийнявши Податковий кодекс. Про це у своєму блозі написав голова Держкомпідприємництва Михайло Бродський.

«Ми стоїмо і думаємо: різати або не різати? Я наполягаю: треба різати. І наполягаю, що у 1998 році, коли запроваджувався єдиний податок, була допущена помилка», - написав Бродський.

«Так, це боляче, коли ріжуть. Так, потрібен наркоз. Так, необхідно потерпіти у післяопераційний період. Але після операції у нас буде незалежна держава під назвою Україна і ми будемо говорити про неї з гордістю. Тому що будуть нормальні дороги, хороша медицина, відповідальне суспільство, а тривалість життя буде дорівнювати європейській, що, в принципі, і є основним показником рівня життя в країні. Впевнений, тоді ми зможемо собі обрати і відповідальну владу», - підкреслив він.

Якщо не буде зроблена така «операція», зазначає Бродський, країни може не бути.

«Погодившись на сьогоднішні вимоги соціальної групи під назвою «риночники», ми повинні розуміти, що реформ в країні більше не буде...», - пише він.

За словами чиновника, будь-яка реформа викликає невдоволення та опір, тому що вона зачіпає сформовані звички. Відповідно, завжди будуть незадоволені.

Глава Держкомпідприємництва нагадав, як проходили реформи в Грузії.

«Усі чомусь забули, як проводив реформи в Грузії Саакашвілі (Михайло, президент країни, - ред.). Всі забули грузинські Майдани і як їх розганяли брандспойтами і палицями, коли виходили такі ж хлопці і вимагали відставки Саакашвілі. А сьогодні всі аплодують Грузії, захоплюються і заздрять їхнім реформам. До речі, податки у них вищі, ніж в Україні», - написав глава Держкомпідприємництва.

Також Михайло Бродський зазначив, що до роботи над Податковим кодексом були залучені міжнародні професіонали. «Ми залучили і McKinsey, і МВФ, і Всесвітній банк. Вони всі заявляли, що цей податковий кодекс хороший. Єдиною їхньою рекомендацією було - скасувати єдиний податок», - зазначив Михайло Бродський.

За матеріалами прес-служби Держкомпідприємництва