Британські вчені придумали новий пристрій сканування тіла, який за рахунок зняття точних мірок може підвищити продажі одягу через і3
Покупці як і раніше побоюються замовляти одяг онлайн, оскільки в цьому випадку дуже легко прогадати з розміром. Деякі навіть впевнені, що інтернет-магазини одягу ніколи не зможуть стати адекватною заміною звичайним бутікам, і це одна з причин, чому бум онлайн-торгівлі позначився на продажі одягу не так помітно, як на музиці, книгах і електроніці.
У Сполучених Штатах, наприклад, за даними консультаційної компанії ComScore, за рік до червня на придбання одягу та аксесуарів пішло лише 14% від загального обсягу витрат на покупки через інтернет.
Щоб вирішити цю проблему Лондонський коледж моди, дослідники в області відеозображень з Університету Суррея і компанія Bodymetrics зайнялися розробкою спеціального сканера для зняття мірок.
Деякі фірми, включаючи німецьку Upcloud, вже пропонують сканери для домашнього використання, оснащені веб-камерою, але британські розробники стверджують, що їхня система дозволяє зробити безпрецедентно деталізовані виміри.
Завдяки новій системі покупці можуть ввести свій зріст в якості орієнтира і потім за допомогою веб-камери або смартфона зробити окремий повнорозмірний знімок, з якого будуть розраховуватися всі інші мірки.
Для створення 3D-зображення пристрій використовує виміри в поєднанні із загальними пропорціями людини.
Об'єднавши отриману інформацію з даними про розміри, які надають рітейлери, система вирішить також проблему з варіативними розмірами, тобто коли в одному магазині покупцеві потрібно брати одяг M (medium), а в іншому - L (large).
За словами одного з розробників девайса, Адріана Хілтона з Університету Суррея, в той час як деякі покупці як і раніше можуть насолоджуватися самостійним пошуком і приміркою одягу в магазинах, для інших нова система стане добрим помічником у виборі та купівлі речей через інтернет.
«Для ринку чоловічого одягу, мені здається, це підійде», - сказав Хілтон. !zn
Читайте також:
Вже через кілька років в інтернет може перейти половина банківських клієнтів
55% інтернет-користувачів в Україні роблять покупки онлайн
Україна посіла друге місце в світі за темпами зростання інтернету
Американець вперше надрукував вогнепальну зброю на 3D-принтері