В Києві у виставкових залах "Хлібні" Національного заповідника "Софія Київська" відкрилась фотовиставка "Традиції Полтавщини: живі образи". В експозиції авторські роботи знаного фотографа, мисткині, засновниці напряму української етнофотографії Анни Сенік. Вже понад 10 років вона створює портрети у традиційному національному вбранні у співпраці із фаховими етнографами та колекціонерами, є автором понад 200 етнічних фотосесій як в Україні, так і за кордоном. Більшість її робіт присвячені традиційному одягу, разом із тим приділяє увагу і військовій історії: є співавтором фотопроєкту "Воїн", що відтворює образи учасників українських військових формувань минулого.
У своїх фотосесіях мисткиня використовує автентичний старовинний одяг, предмети давнини, а також реконструкції автентики. Черпає натхнення у живопису, старовинних фотографіях, фольклорі й народних традиціях. Особливістю є те, що попри жанровість зйомок, її моделями частіше за все виступають не професіонали, а звичайні люди, яких Анна вважає найкращими для відтворення живих, справжніх типажів.
На виставці представлено зібрання портретів українців у автентичному одязі Полтавського регіону. У своїх роботах Анна Сенік приділяє особливу увагу розкриттю образів полтавщини – як колиски української культури. Ця виставка – результат фотосесій останніх 5 років у тісній співпраці з етнографкою, стилісткою, дослідницею традиційного українського костюму Оленою Дідик. Для зйомок використані строї з приватних колекцій та зібрань, в тому числі Етнографічної збірки "Древо" Едуарда Крутько, а також з фондів Полтавського краєзнавчого музею ім. Василя кричевського. На відкритті виставки презентовано книжки, присвячені історії та традиціям Полтащини.