В МВЦ Музею історії міста Києва представлено виставку Дмитра Коваля "Таємнича Україна. Нарис історії та сьогодення.
Техніці живопису Дмитра Коваля непросто знайти однозначне визначення: хтось скаже, що це імпресіонізм, інший вгадає в його мазках традицію пуантилізму. Незвичайний авторський стиль митця, у поєднанні з ніжною колористикою та глибоким символізмом, створює атмосферу казкової реальності - ностальгійну, загадкову, самобутню. Декоративні елементи надають полотнам художника ефект монументальності.
"Серія робіт Дмитра Коваля "Таємнича Україна" - це надзвичайно красива і водночас сумна ода української автентичності, що порушує надважливе для суспільства питання незаслужено забутих, позбавлених уваги багаточисленних українських "перлин" - від цнотливих диких ланів Закарпаття, до живильних озер Донеччини", - зазначив Анатолій Марчук, заслужений художник України.
Пейзажі, портрети, натюрморти митця викликають теплі почуття приналежності та спорідненості, а разом з тим - світлі, близькі серцю спогади: рідне село, батьківську хату, безжурне дитинство. Відбувається ефект дежавю, що лишає по собі незабутнє враження.
"У своїй творчості Дмитро Коваль прагне осягнути глибину людської душі, істину, вічність, буття у його мінливості, циклічності, відродженні". Основні напрямки творчості митця - імпресіонізм і пуантилізм, поєднані з абстрактним та декоративним мистецтвом. В доробку художника присутні всі традиційні образотворчі жанри: портрет, пейзаж, натюрморт та тематична картина.