UA / RU
Підтримати ZN.ua

Трейлер відеогри вперше потрапив у лонг-лист номінантів на "Оскар"

Трейлер може бути номінований у категорії "Кращий анімаційний короткометражний фільм".

На "Оскар" може бути номінований трейлер відеогри

На "Оскар" може бути номінований трейлер відеогри

Гра розробника Девіда О'Райлі стала першим інтерактивним проектом, який увійшов до лонг-лист номінантів на отримання премії "Оскар". Про це розробник повідомив на своїй сторінці в Twitter.

У номінацію потрапив 11-хвилинний трейлер гри Everything. Трейлер може бути номінований на "Оскар" в категорії "Кращий анімаційний котороткометражный фільм".

У грі користувач може керувати чим завгодно: атомами, молекулами, тваринами, рослинами і навіть галактиками.

Нагадаємо, що церемонія вручення премії "Оскар" відбулася в Лос-Анджелесі в ніч на 27 лютого. Вона завершилася помилковим врученням нагороди в категорії "Кращий фільм" мюзиклу "Ла-Ла Ленд". Помилка була відразу ж виправлена і статуетку отримав фільм "Місячне сяйво".