UA / RU
Підтримати ZN.ua

Співачка Зі Фамелу, яку не випускали із країни через чоловічий паспорт, залишила країну нелегально

Видання зустрілося із Зі Фамелу у Магдебурзі.

Трансгендерна співачка Зі Фамелу, раніше відома як Борис Апрель, незаконно залишила Україну після скандалу на кордоні через паспорт, у якому вона юридично позначена як чоловік. Це з'ясувалося з матеріалу видання Berliner Zeitung.

Зі слів співачки, журналісти називають її виїзд із країни "авантюрним".

Видання зустрілося із Зі Фамелу в Магдебурзі, де вона "живе в маленькій кімнаті разом із турботливою родиною".

Крім того, видання зазначає, що Зі Фамелу вважається вдома суперзіркою. І називають її найвидатнішою біженкою з України.

Нагадаємо, на початку березня Зі Фамелу поділилася в Інстаграм, що їй не вдається пройти кордон через паспорт, в якому вона значиться як чоловік.

"Я зараз проходжу кордон. Мене не пускають, мене впізнали. І називають мене "Боречка, Боречка". Я попросила їх, щоб мене помістили кудись, бо мені загрожує небезпека. Я виплакала всі сльози. Я сподіваюся, що я звідси виберусь, що хтось мене врятує", - написала вона.

Наприкінці березня в її Інстаграм з'явився новий запис, з якого зрозуміло, що Зі Фамелу все ж таки залишила Україну, і що план побачити її серед "чоловіків, які стріляють у росіян, провалився".

"Мене висміювали, дискримінували і переслідували. Я потрапила у пастку. Але їхній план побачити мене, трансгендерну жінку у військовій формі, приєднати до чоловіків, які стріляють у росіян, як шоу з відволікання уваги, провалився. І жодна з 10 військових машин, які вони послали за мною, не могла зупинити мене", - йдеться у повідомленні.

З цього ж повідомлення зрозуміло, що при втечі з країни Зі Фамелу змушена була залишити все своє майно.

"Вони відібрали все, що у мене було. Від нової музики до документів, одягу, грошей і до цінного обладнання. У мене нічого немає. Все що мені залишилося, це мій голос. Я повністю розбита, втрачена та травмована", - йдеться в повідомленні.

Із записів в Інстаграм можна також зробити висновок, що перетин кордону стався близько місяця тому.

"Минув місяць, з моменту, коли я приїхала до Німеччини. Хоча мою історію знають у всьому світі, від Італії до Японії, від Туреччини до Бразилії, я не хочу, щоб мене згадували як жертву злочину на ґрунті ненависті. … Я вибираю радість.... Настав час поласувати смачним українським борщем", - йдеться у повідомленні від 9 квітня.