UA / RU
Підтримати ZN.ua

Лондонська благодійна організація випустила перший в світі графічний роман про бездомних

У книзі зібрані 18 автобіографічних історій людей, які залишилися без дому.

© Dezeen
© Accumulate
© Accumulate
© Accumulate
© Accumulate
© Accumulate
© Dezeen
© Dezeen
© Dezeen
© Dezeen
© Dezeen
© Dezeen
© Dezeen
© Dezeen
© Dezeen
© Dezeen
© Dezeen
© Dezeen

Лондонська благодійна організація Accumulate випустила книгу, в якій зібрані історії 18 осіб, які були  змушені жити на вулиці. На більш ніж 160 сторінках "Книги про бездомних" зібрані колажі, ілюстрації, комікси, вірші та проза створені головними героями, повідомляє Dezeen.

Accumulate описує книгу, як перший в світі графічний роман, створений людьми, які постраждали від бездомності. Використовуючи різні способи розповіді, книга створена, щоб розкрити різноманіття переживань, які ховаються за загальним терміном "бездомні".

Завдяки творчим майстер-класами, які проводяться в галереї автографів Shoreditch, Accumulate прагне дати можливість людям, які залишилися без будинку, розповісти свої історії так, як вони того хочуть, як вони відчувають.

"Коли тебе виключають і маргіналізують з соціума, у тебе віднімають контроль... Так що для мене було дуже важливо, щоб вони мали можливість розповісти свої історії на своїх умовах", - сказала засновниця "Accumulate" Маріс Камбер.

Історії, що містяться в книзі, розповідають про біль, жорстоке поводження, дисфункції, про сім'ю, про війну, про недоречне кохання, про подолання труднощів, про боротьбу і успіх. Ця книга показує складності бездомності, її причини та боротьбу, яку люди ведуть за успіх і процвітання.

Читайте також: Співзасновник EnglishDom про перехід від паперових до електронних книг: "Можна добряче зекономити"

А у Ватикані запропонували безкоштовно тестувати бідних і бездомних на коронавірус. Відповідне розпорядження дав Папа Римський Франциск.

Нагадаємо, більшу частину італійських бездомних складають емігранти, тому у них немає сімейних лікарів, до яких вони могли б звернутися за лікуванням. Також, багато італійців, у яких через пандемію виникли фінансові труднощі, соромляться повертатися до своїх лікуючим лікарям.