В кінці березня цього року "Мистецький арсенал" оголосив про те, що Київська бієнале не відбудеться через ситуацію в країні. Але на думку організаторів "Київської школи" існуюча ситуація вимагає нових способів її проживання і критичного осмислення. Леся Прокопенко, керівниця виставкових проектів "Київської школи" у своєму інтерв'ю DT.UA розповіла про основні особливості бієнале у форматі "Київської школи" і про те, які меседжі закладають в неї відомі куратори - Хедвіг Заксенхубер і Георг Шоллхаммер.
Бієнале розгорнеться з 8 вересня по 1 листопада і пройде в різних країнах, повний список яких буде оголошено в серпні разом зі списком учасників.
Але на сьогоднішній день вже відомий короткий список партнерів бієнале серед яких IWM - Institute for Human Sciences (Австрія), The Office for Contemporary Art Norway (OCA, Норвегія), Perpetuum Mobile (Фінляндія. Німеччина), tranzit.org (Австрія, Чехія, Угорщина, Румунія, Словаччина), музеї mumok (Австрія) і Van Abbemuseum (Нідерланди). Крім того, проведення "Київської школи" підтримали Міністерство закордонних справ України, Міністерство освіти і науки України, Адміністрація президента України, Київська міська державна адміністрація. Бієнале не отримає ніякої фінансової допомоги від держави, але підтримати окремі частини програми поступово викликаються зацікавлені проектом компанії та приватні фонди.
Детальніше про Київську бієнале читайте в статті Катерини Константинової "Київській бієнале – бути!" у свіжому номері тижневика "Дзеркало тижня.Україна".