UA / RU
Підтримати ZN.ua

Гендиректор Netflix від відмовився від своєї посади

Рід Гастінгс очолював Netflix більше двох десятиліть. В останньому кварталі 2022 року стрімінговий сервіс отримав додаткових 7,66 мільйона підписників. 

Співзасновник  Netflix Inc. Рід Гастінгс залишає посаду головного виконавчого директора компанії, яку він очолював більше двох десятиліть, залишивши цю посаду своїм давнім партнерам Теду Сарандосу та Грегу Пітерсу, пише Bloomberg. 

Читайте також: Netflix вирішив закрити серіал "1899" після першого сезону

Сарандос, який уже був співвиконавчим директором, є публічним представником компанії в Голлівуді, тоді як Пітерс, який раніше був головним операційним директором, наглядав за розробкою продуктів і реклами.  Гастінгс обійме посаду виконавчого голови компанії.

«Наше правління багато років обговорювало планування спадкоємства (навіть засновники повинні розвиватися!), — сказав Гастінгс у своєму блозі.  – Ми з радою директорів вважаємо, що настав правильний час для завершення моєї спадкоємності».

Читайте також: Зеленський у шоу Netflix: Ніхто не знає, коли закінчиться війна, та для цього є лише одна умова — деокупація усіх територій

Netflix завершив рік на високій ноті. В останньому кварталі 2022 року компанія додала 7,66 мільйона підписників, легко перевершивши середню оцінку аналітиків Уолл-стріт у 4,5 мільйона. Дохід у розмірі 7,85 мільярда доларів відповідає прогнозам. Незважаючи на те, що прибуток на рівні 12 центів на акцію значно нижчий за аналогічний період минулого року, компанія прогнозує, що її норма прибутку та вільний грошовий потік покращиться в майбутньому році.

Читайте також: Netflix виставив Ярослава Мудрого російським правителем, Мінкульт уже відповів роликом з історії

Сарандос і Пітерс будуть вести Netflix у досить бурхливий час медіа-індустрії. Компанія щойно повідомила про найповільніший рік росту кількості підписників з 2011 року. Минулого року акції компанії втратили половину своєї вартості, а її зростаюча економічність відчужила деяких творчих людей, які колись вважали Netflix свого роду чемпіоном у світі мистецтва.