UA / RU
Підтримати ZN.ua

Французький пенсіонер знайшов малюнок да Вінчі за 15 мільйонів євро

Власник малюнка зволів залишитися анонімним.

Анонім здав на аукціон малюнок за 15 млн євро

Анонім здав на аукціон малюнок за 15 млн євро

Колишній французький лікар, а нині пенсіонер приніс в паризький аукціонний дім пачку малюнків, які колись належав його батькові.

Парижанин, що побажав залишитися анонімним, приніс малюнки в аукціонний будинок Tajan ще в березні. А нещодавно співробітник аукціону помітив серед 15 робіт зображення святого Себастьяна, прив'язаного до дерева, повідомляє видання Telegraph.

Експерти з'ясували, що цей малюнок, виконаний тушшю, належить пензлю Леонардо да Вінчі і був зроблений у період між 1482 і 1485 роками. Його оцінили у 15 млн євро.

Читайте також: Скелет динозавра проданий на аукціоні за мільйон євро

Як повідомлялося, раніше в Парижі на аукціоні була продана гітара, яка була вкрадена у Джона Леннона у 1960-х роках. Вартість гітари склала рекордні 2,4 мільйона доларів, лота покупець побажав залишитися невідомим.