UA / RU
Підтримати ZN.ua

Джамала на "Євробаченні" проголосувала б за Австралію

Співачка подякувала австралійцям за підтримку.

Джамала високо оцінила пісню представниці Австралії Дамі Ім

Джамала високо оцінила пісню представниці Австралії Дамі Ім

Українська співачка Джамала, яка перемогла на конкурсі "Євробачення 2016" в Стокгольмі, сама проголосувала б за представницю Австралії Дамі Ім. Про це Джамала розповіла на прес-конференції з нагоди перемоги у конкурсі.

"Мене запитували, яку б вибрала пісню на Євробаченні. Я б особисто проголосувала за Австралію", - сказала співачка.

Джамала додала, що як композитор оцінила пісню Дамі Ім. Вона також подякувала австралійцям за підтримку на конкурсі.

За результатами голосування національних журі країн-учасниць Євробачення-2016 і смс-голосування глядачів Джамала набрала 534 бали. Також до трійки увійшли представники Австралії та Росії.

Згідно з результатами "Євробачення 2016" максимум Джамалі поставили національні журі Сан-Марино, Грузії, Боснії і Герцеговини, Данії, Молдови, Литви, Ізраїлю, Сербії, Македонії, Польщі та Словенії. За перемогу Джамали проголосували також глядачі Чехії, Фінляндії, Угорщини, Італії, Польщі, Сан-Марино.

За результатами голосування національного журі України, максимум отримав представник Литви Донні Монтелл, 10 балів учасниця з Бельгії Лаура Тесоро, а 8 балів пішло Юстсу з Латвії. За результатами голосування українських глядачів на "Євробаченні 2016" максимум отримав представник Росії Сергій Лазарєв. На другому місці - Азербайджан, Samra Rahimli отримала від нас 10 балів. 8 балів українці поставили сусідам полякам за пісню "Colour of your life".