Держкомпідприємництва пропонує передавати ліцензії у спадщину
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва (Держкомпідприємництва) пропонує після скорочення видів діяльності, що підлягають обов'язковому ліцензуванню, передбачити можливість залишати ліцензії у спадок.
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва (Держкомпідприємництва) пропонує після скорочення видів діяльності, що підлягають обов'язковому ліцензуванню, передбачити можливість залишати ліцензії у спадок. "Ми пропонуємо передбачити можливість передавати ліцензії у спадок у всіх видах діяльності", - сказав заступник голови Держкомпідприємництва Сергій Третьяков на прес-конференції ву Києві в понеділок.
При цьому він підкреслив, що основна вимога, яке буде пред'являтися спадкоємцю ліцензії - це підтвердження своєї кваліфікації і здатності виконувати певний вид робіт.
Раніше заступник голови Державного комітету з питань регуляторної політики та підприємництва Сергій Третьяков заявив, що восени Кабінет Міністрів України запропонує парламенту скоротити ліцензування низки видів діяльності. Зокрема, буде запропоновано відмовитися від ліцензування виробництва автомобілів і видобутку корисних копалин.
Уточнюючи за якими видами діяльності буде запропоновано скасувати ліцензування, Третьяков відзначив, що буде запропоновано повністю скасувати ліцензування виробництва і видобутку, оскільки ці види діяльності регламентуються іншими документами, зокрема, сертифікаційними. «Наприклад, ми проти ліцензування виробництва автомобілів», - сказав він.
Третьяков нагадав, що ліцензування автомобілів було введено у 2005 році, і протягом двох років Мінпромполітики не могло сформулювати, що саме у даному виді діяльності має підлягати ліцензуванню.
За матеріалами Інтерфакс Україна