"Чорноморець" і "Славутич" насилу пройшли у півфінал Кубка України

"Чорноморець" і "Славутич" насилу пройшли у півфінал Кубка України © football.ua
Представник другої ліги оформив історичну перемогу в серії пенальті, а одеська команда дотиснула першолігову "Ниву" у доданий арбітром час.

Визначилося ще двоє півфіналістів Кубка України-2013/14: путівки в один з вирішальних раундів турніру завоювали черкаський "Славутич" та одеський "Чорноморець".

Представник другої ліги вперше в історії розіграшу Кубка України досяг такої високої стадії - черкащани в серії післяматчевих пенальті зуміли здолати тернопільську "Ниву" 4:3. "Чорноморець" переміг ФК "Тернопіль" завдяки єдиному голу, забитому нападником Анатолієм Діденка на 4-й доданій хвилині матчу.

Нагадаємо, що раніше в 1/2 фіналу Кубка вийшов донецький "Шахтар", який обіграв чернігівську "Десну" 2:0.

Матч у Черкасах розвивався за сценарієм господарів, однак у підсумку все вирішилося в званої багатьма "футбольною лотереєю" серією 11-метрових. Команда, яку очолив колишній тренер київського "Арсеналу" Олександр Бакалов, володіла ініціативою протягом всього ігрового часу. Кілька моментів було упущено, і розплата настала в самий невідповідний момент: на 5-й доданій арбітром хвилині Олександр Семенюк зрівняв рахунок.

Добре, що пенальті краще пішли у господарів, які на відміну від тернополян, схибили лише один раз.

Славутич - Нива 1:1 (1:0), пен. 4:3

Голи: Тарасенко, 11 (1:0). Семенюк, 90+5 (1:1).

Славутич (Черкаси): Мирний, Худченко, Тарасенко, Музика, Фабунмі, Мироненко (Фаворов, 89), Кошелюк, Гонщик, Шопін (Лобов, 72), Чеботарьов, Дацюк (Батальський, 46)

Нива (Тернопіль): Новак, Романюк, Лазорика, Донець, Яневич, Малюк, Басараб (Яворський, 81), Загинайлов (Грінченко, 61), Семенюк, Панас (Сворак, 77), Мельник

Попередження: Дацюк, Мироненко, Фаворов - Мельник, Донець

Видалити: Фаворов, 120.

Серія пенальті: Тарасенко - 1:0, Малюк - 1:1, Чеботарьов - 2:1, Грінченка - 2:2, Батальський - 3:2, Яворський - 3:3, Лобов - 4:3, Семенюк - 4:3 (воротар), Гонщик - 4:3 (воротар), Мельник - 4:3 (вище воріт).

В Одесі все відбувалося набагато спокійніше з тією лише різницею, що "Чорноморець" не став випробовувати нерви вболівальників і вирішив все в основний час.

Тернопіль - Чорноморець - 0:1(0:0)

Гол: Діденко, 90+5.

"Тернопіль": Плетеницкий, Дубчак, Клекіт, Атласюк, Курицкий, Кондзелка, Гаврилюк, Богданов, Мединський (Полянчук, 77), Чорний, Худоб'як.
"Чорноморець" (Одеса):Безотосний, Тейку, П. Ковальчук, Дитина, Кутас, К. Ковальчук, Бобко (Аржанов, 57), Гай (Діденко, 75), Окріашвілі, Лео Матос, Антонов.
Покарання: Окріашвілі, 35. К. Ковальчук, 52 (попередження).
Судді: Білокур (Донецька обл.), Єремєєв (Миколаїв), Маковей (Вінницька обл.).
26 березня. Тернопіль. Міський стадіон.

Нагадаємо, що в останньому чвертьфіналі "Металіст" у Харкові прийматиме "Динамо". !zn

Міжнародний спортивний арбітраж залишив у силі дискваліфікацію "Дніпра"