"Динамо" спокійно розгромило аутсайдера УПЛ у Києві

Відео
© ФК Динамо
Команди провели перенесений поєдинок.

У середу, 1 травня, відбувся перенесений матч п'ятого туру української Прем'єр-ліги, в якому київське "Динамо" приймало рівненський "Верес".

Поєдинок до Києва на стадіоні "Динамо" імені Лобановського завершився розгромною перемогою господарів із рахунком 3:0.

Перший тайм склався вкрай важко для "Динамо", а команда Шовковського мало загроз створювала біля воріт "Вереса".

На допомогу "біло-синім" прийшов стандарт – Ярмоленко після удару зі штрафного від Бражка та невпевненої гри кіпера гостей добив круглого у ворота.

У другому таймі команди заграли цікавіше, а "Динамо" наприкінці зуміло довести справу до розгрому. Спочатку молодий форвард Пономаренко відзначився дебютним голом за дорослу команду, а остаточний рахунок встановив Шепелєв, який відправив м'яч у порожні ворота після передачі Волошина.

"Динамо" – "Верес" – 3:0

Голи: Ярмоленко, 40, Пономаренко, 80, Шепелєв, 84

"Динамо": Бущан, Дубінчак, Попов, Міхавко (Сирота, 46), Караваєв, Бражко, Буяльський (Беніто, 86), Кабаєв (Царенко, 86), Волошин, Ярмоленко (Шепелєв, 66), Ванат (Пономаренко, 76).

"Верес": Ющишин, Гакман, Мельник, Вовченко, Сміян, Банада, Кльоц (Кучеров, 67), Кухарук (Кучеренко, 67), Шастал (Дахновський, 46), Шарай (Шестаков, 71), Гайдучик (Світюха, 79).

Попередження: Ванат – Кучеренко.

"Динамо" посідає друге місце в УПЛ, поступаючись "Шахтарю" чотирьма очками за чотири тури до завершення чемпіонату. "Верес" йде на 14-му місці та в зоні стикових матчів за місце в УПЛ.

Раніше повідомлялося про те, що "Шахтар" розгромив "Чорноморець" у перенесеному матчі УПЛ.