Збірна України здобула четверту розгромну перемогу на чемпіонаті світу з хокею

Збірна України здобула четверту розгромну перемогу на чемпіонаті світу з хокею © IIHF
Українці знову розгромили своїх суперників.

У середу, 1 травня, збірна України з хокею у Литві зіграла свій четвертий матч на чемпіонаті світу у Дивізіоні 1В.

Підопічні Христича на арені у Вільнюсі здобули вольову розгромну перемогу над командою Іспанії з рахунком 6:1.

Перші два періоди завершилися з рахунком 1:1, а в третьому періоді українці просто не залишили шансів суперникам, закинувши 5 шайб.

Україна – Іспанія – 6:1 (0:0, 1:1, 5:0)

Шайби: 23:13 Гонсалес (Бонілля, Карбонелл – більшість) – 0:1, 36:13 Трахт (Пересунько) – 1:1, 43:28 Садовиков (Денискін, Лялька – більшість) – 2:1, 45:12 Кривошапкін (Дахновський, Денискін) - 3:1, 49:25 Захаров (Бородай, Дахновський) - 4:1, 51:12 Садовиков (Фадєєв, Лялька - більшість) - 5:1, 57:31 Трахт (Пересунько, Мережко) - 6:1

Повне відео матчу

Нагадаємо, що у минулих трьох матчах українська команда розгромила Естонію (8:0), Нідерланди (4:0) та Китай (9:0).

Завершальний та вирішальний матч збірна України проведе проти Литви 3 травня. За підсумками п'яти турів найкраща команда у турнірній таблиці отримає підвищення до дивізіону 1A.

Раніше стало відомо про те, що збірна України з хокею пробилася до вирішального раунду кваліфікації Олімпіади-2026.