Конгрес отримав дані про можливі угоди росіян і Трампа — WSJ

09 серпня 18:15

Раніше Трамп подав кілька позовів з метою обмежити доступ до своїх банківських рахунків і податковим випискам.

 

Кілька великих банків передали комітетам Конгресу США дані, які "стосуються росіян, які могли вести справи з Трампом, його сім'єю або компаніями". Про це повідомляє видання The Wall Street Journal з посиланням на джерела.

За даними видання, відомості Конгресу, зокрема, надали Bank of America, Citigroup, Deutsche Bank, JPMorgan, Morgan Stanley і Wells Fargo.

Раніше Трамп подав кілька позовів з метою обмежити доступ до своїх банківських рахунків і податковим випискам.

У травні Сенат штату Нью-Йорк прийняв закон, що дозволяє передачу інформації про податки президента Конгресу США.

У березні Генпрокуратура Нью-Йорка попросила у Deutsche Bank і Investors Bank документи про фінансування чотирьох великих угод компанії президента Trump Organization. Запити прокуратури є частиною розслідування угод Трампа з нерухомістю, а також його ділових відносин у Нью-Йорку.

Раніше повідомлялося, що колишній партнер Трампа звинувачує його у несплаті податків в Панамі.

18 квітня Мін'юст опублікував 448-сторінкову версію доповіді спецпрокурора Мюллера. Розслідування тривало близько двох років. Мюллер прийшов до висновку, що Росія втручалася в американські президентські вибори 2016 року, однак доказів змови між штабом Трампа і РФ немає. При цьому, певні рядки і цілі абзаци тексту були заретушовані. У цьому зв'язку демократи в Палаті представників, які ведуть паралельне розслідування у цій справі, виступили з вимогою до Мін'юсту надати їм невідредагований текст.

Детальніше про звіт Мюллера читайте в статті Олександра Хари "Чи вислизнув Трамп із-під ковпака Мюллера?" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".