У Авакова повідомили про втечу Плотницького до Росії

21 листопада 22:46

За даними РосЗМІ, Кремль не підтримав ватажка угруповання "ЛНР" у його конфлікті з так званим "головою МВС" Корнетом.

 

Директор департаменту комунікацій Міністерства внутрішніх справ Артем Шевченко повідомив про втечу ватажка терористичної угруповання "ЛНР" Ігор Плотницький залишив окупований Луганськ і переховується на території Російської Федерації.

"За даними моїх джерел ватажок луганських терористів Ігор "Плотва" Плотницький втік до Росії. Павуки в банці продовжують жерти один одного", - написав Шевченко на своїй сторінці у Facebook ввечері у вівторок, 21 листопада.

За даними російського інформагентства РБК, Кремль не підтримав Плотницького в конфлікті з колишнім так званим "міністром внутрішніх справ" терористичної "республіки" Ігорем Корнетом.

"У Кремлі розуміють, що частина луганського хаосу - результат не зовсім мудрої тактики голови "ЛНР"", - повідомив виданню співрозмовник, близький до помічника президента РФ Владислава Сурковв.

У той же час, за його словами, в Кремлі поки не збираються міняти ватажка терористичної угруповання на когось іншого.

Читайте також: Опубліковано відео входу колони військової техніки до окупованого Луганська

Нагадаємо, що вранці у вівторок, 21 листопада, центр окупованого Луганська оточили озброєні бойовики без розпізнавальних знаків, а під "управління МВС" підігнали БТР. Екс-"міністр" Ігор Корнет забарикадувався в будинку разом з лояльним йому колишнім спецпідрозділом "Беркут".

Спостерігачі ОБСЄ зафіксували прибуття до Луганська військової техніки та бойовиків. Не виключено, що вони прибули з окупованого Донецька.

В окупованому місті призупинили роботу "республіканські" телеканали та радіостанції, а також відділення банків.

Раніше у групі ІС повідомили про те, що ватажок терористичної організації "ЛНР" Ігор Плотницький звільнив "міністра внутрішніх справ" Ігоря Корнета. Незважаючи на те, що Корнета звільнили з формулюванням "у зв'язку з відкриттям стосовно нього кримінальної справи", між ним і Плотницьким тривалий час фіксувалося протистояння. Перед звільненням "голова МВС" доручив підлеглим перейти на посилений режим "служби", також були організовані бойові чергування для протистояння захопленню об'єктів "міністерства" лояльними Плотницькому бойовиками. В оточенні Плотницького ці заходи викликали резонанс, Корнета запідозрили у спробі "силового перевороту і захопленні влади".