Визначились усі учасники чвертьфіналу Ліги чемпіонів

Визначились усі учасники чвертьфіналу Ліги чемпіонів © Getty Images
Боротьбу за трофей продовжують вісім команд.

У середу, 13 березня, відбулися два заключні матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

У Мадриді місцевий "Атлетіко" приймав міланський "Інтер", а у Дортмунді "Боруссія" зустрічалася з нідерландським ПСВ.

"Атлетіко" та "Інтер" видали видовищний матч із великою кількістю небезпечних моментів та з максимальною інтригою. Основний час поєдинку завершився з рахунком 2:1 – на гол Дімарко іспанці відповіли результативними ударами Грізманна та Депая, перевівши матч у додатковий час.

В овертаймі команди голами відзначитися не зуміли, а в серії післяматчевих пенальті фортуна посміхнулася господарям стадіону "Метрополітано".

"Атлетіко" Мадрид (Іспанія) – "Інтер" (Італія) – 2:1 (3:2 – у серії пенальті) (перший матч – 0:1)

Голи: Грізман, 35, Депай, 87 – Дімарко, 33

Відеоогляд матчу доступний за посиланням.

Німецький клуб після нічиєї в Ейндховені здобув домашню перемогу з рахунком 2:0. Вихід у чвертьфінал турніру "Боруссії" приніс точний удар Санчо на перших хвилинах зустрічі, а другий гол наприкінці забив Ройс.

"Боруссія" Дортмунд (Німеччина) – ПСВ (Нідерланди) – 2:0 (перший матч – 1:1)

Голи: Санчо, 3, Ройс, 90+5

Таким чином, "Атлетіко" та "Боруссія" стали останніми чвертьфіналістами турніру, приєднавшись до "Баварії", ПСЖ, "Реала", "Манчестер Сіті", "Барселони" та "Арсенала".

Жеребкування чвертьфіналів та півфіналів Ліги чемпіонів УЄФА-2023/24 пройде 15 березня у Ньйоні.

Чинним переможцем турніру є англійський "Манчестер Сіті". Фінал цьогорічного сезону Ліги чемпіонів відбудеться 1 червня 2024 року у Лондоні на легендарному стадіоні "Вемблі".

Раніше повідомлялося про те, що Україна втратить одне місце у Лізі чемпіонів із сезону-2025/26.