Ліга чемпіонів: "Барселона" розібралася з "Наполі", "Арсенал" із Зінченком пройшов "Порту" по пенальті

Ліга чемпіонів: "Арсенал" пройшов далі © EPA-EFE/NEIL HALL
Визначилися чергові чвертьфіналісти турніру.

12 березня відбулися матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів у двох парах команд.

"Барселона" приймала "Наполі" після нічийного результату поєдинку в Італії.

Каталонці агресивно розпочали матч і до середини першого тайму вели з рахунком 2:0 завдяки голам Ферміна Лопеса та Канселу. У неаполітанців ще до перерви відзначився Ррахмані, завдяки чому інтрига зберігалася.

Вже в кінці поєдинку "Барсі" вдалося забити третій гол, коли Левандовський відправив м'яч у порожні ворота після пасу від Роберто, завершивши класну атаку господарів поля.

"Барселона" – "Наполі" – 3:1 (перший матч – 1:1)

Голи: Фермін, 15, Канселу, 17, Левандовський, 83 – Ррахмані, 30

Відеоогляд матчу доступний за посиланням.

"Арсенал" програв "Порту" перший матч на виїзді, тому португальці мали мінімальну перевагу перед візитом до Лондона.

"Каноніри" зуміли виправити ситуацію вже у першому таймі. На 41-й хвилині Троссард після пасу від Едегора пробив точно у дальній кут воріт.

Голів команди більше не забивали, а поєдинок перейшов до овертаймів. На останні 15 хвилин гри на полі у складі господарів з'явився українець Олександр Зінченко.

Долю путівки до чвертьфіналу вирішила серія пенальті, в якій воротар "Арсеналу" Давід Рая відбив два удари та вивів команду в наступний етап. Лондонці пробилися до чвертьфіналу Ліги чемпіонів уперше за 14 років.

"Арсенал" – "Порту" – 1:0 (4:2 – у серії пенальті) (перший матч – 0:1)

Гол: Троссард, 41

Варто зазначити, що чвертьфіналістами ЛЧ вже також стали "Баварія", ПСЖ, "Реал" та "Манчестер Сіті".

Раніше повідомлялося про те, що Україна втратить одне місце у Лізі чемпіонів із сезону-2025/26.