Марченко продовжив переможну серію і став півфіналістом турніру у Франції

Марченко продовжив переможну серію і став півфіналістом турніру у Франції Марченко виграв 8 матчів поспіль © zimbio.com
Український тенісист знаходиться в двох кроках від другого поспіль титулу.

Ілля Марченко успішно виступає на Челленджері у французькому Ренні. Українець вийшов у півфінал турніру і має шанси виграти другий титул поспіль.

По ходу турніру Марченко, сіяний під №8, обіграв Максима Отома з Бельгії (6:1, 6:3), а також Норберта Гомбоша зі Словенії (6:1, 2:6, 7:5), а в чвертьфіналі зустрівся з росіянином Кареном Хачановим, який нещодавно виграв у фіналі Челленджера в Стамбулі у Сергія Стаховського.

Марченко впорався з Хачановим, який є 161-ю ракеткою світу, в двох сетах - 6:4, 6:3. У поєдинку за вихід у фінал українець зустрінеться з переможцем матчу Ігор Сейслінг (Нідерланди) - Ян Мертл (Чехія).

Зазначимо, що Марченко виграв в останніх 8 матчах поспіль, а також в 11 з 12. Нагадаємо, на цьому тижні український тенісист після перемоги на турнірі в Монсі вперше з 2011 року повернувся в найкращу сотню тенісистів планети. Ілля займає в рейтингу ATP 82-е місце.