"Шахтар" вдруге за тиждень розгромив "Чорноморець" в УПЛ

© ФК Шахтер
Донеччани знову обіграли одеситів.

У неділю, 5 травня, на стадіоні "Лівий берег" у Києві в рамках матчу 27-го туру української Прем'єр-ліги зустрічалися донецький "Шахтар" та одеський "Чорноморець".

"Гірники" здобули легку перемогу з рахунком 3:0. Результат матчу був вирішений вже в першому таймі, коли голами відзначилися Судаков і Сікан, а остаточно інтригу на початку другого тайму вбив Кевін, точно реалізувавши пенальті.

"Шахтар" – "Чорноморець" – 3:0

Голи: Судаков, 19, Сікан, 23, Кевін, 56 (з пенальті).

"Шахтар": Різник, Конопля, Ракицький, Матвієнко, Азаров, Марлон (Степаненко, 75), Криськів (Назарина, 82), Зубков (Швед, 75), Судаков, Кевін (Невертон, 75), Сікан (Егіналду, 68)

"Чорноморець": Варакута, Путря, Салюк (Гучек, 63), Єрмаков, Брагару, Шпорн, Васильєв (Присяжнюк, 79), Бадібанга, Штогрін, Бойчук (О. Кузик, 46) Авагімян (Ієде, 63)

Попередження: Зубков - Салюк.

Зазначимо, що 1 травня також на стадіоні "Лівий берег" "Шахтар" та "Чорноморець" зустрічалися у рамках перенесеного матчу УПЛ, а перемогу з рахунком 4:1 знову відсвяткував донецький клуб.

Підопічні Пушича повернули собі перевагу над "Динамо" у чотири очки, а "Чорноморець" йде на десятому рядку.

Раніше повідомлялося про те, що "Динамо" познущалося над "Колосом" в УПЛ.