НАПК та Національна академія Служби безпеки України домовились про співробітництво в питаннях запобігання корупції

Поділитися
НАПК та Національна академія Служби безпеки України домовились про співробітництво в питаннях запобігання корупції © НАЗК
Акцент хочуть зробити на впровадженні міжнародних стандартів доброчесності.

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) та Національна академія Служби безпеки України (НА СБУ) підписали Меморандум про співробітництво, що передбачає взаємодію в питаннях запобігання корупції, повідомляє сайт НАЗК.

«Справедливість державного устрою та суспільних відносин є необхідною передумовою національної єдності, без якої неможлива перемога у війні з агресору», - зазначив голова НАЗК Віктор Павлущик.

Він висловив сподівання, що НАЗК зможе допомогти подальшому розвитку Національної академії СБУ і майбутніх офіцерів, які будуть захищати Україну.

«Разом із вашими колегами ми вже розробили сертифікатну програму із розбудови доброчесності в секторі безпеки та оборони, а також працюємо над виданням з питань діяльності інституту викривачів корупції. Та ми зацікавлені у ще більшій співпраці», – підкреслив ректор Національної академії СБУ Андрій Черняк.

Сторони, зокрема, співпрацюватимуть у напрямах:

  • ідентифікації, аналізу та оцінки корупційних ризиків у секторі безпеки та оборони;
  • зміцнення доброчесності, прозорості і підзвітності, а також зменшення ризиків корупції в секторі безпеки та оборони;
  • формування, координації, моніторингу та оцінки реалізації антикорупційної політики;
  • впровадження міжнародних стандартів щодо доброчесності у секторі безпеки та оборони;
  • проведення інформаційно-просвітницьких заходів з питань запобігання корупції, виховання доброчесності, правового захисту викривачів.

В межах підписаного Меморандуму НАЗК та Національна академія СБУ також планують розвивати освітнє та наукове партнерство і підвищенням кваліфікації працівників.

Раніше ми писали про те, що проєкт урядової постанови «Про реалізацію експериментальних проектів у сфері містобудівної діяльності», яка по своїй суті дублює ухвалений парламентом, але не підписаний президентом Володимиром Зеленським закон про «містобудівну реформу» (законопроєкт №5655), містить корупціогенні фактори та потребує суттєвого доопрацювання.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі