У Харківській області, на купʼянському напрямку, росіяни повністю взяли під вогневий контроль територію на виступі в районі Купʼянська Вузлового, на лівому березі р. Оскіл, повідомляє український військовий з позивним "Алекс".
Автор телеграм-каналу "Офіцер" пише, що ситуація на цій ділянці фронту є доволі складною, для ЗСУ логістика і навіть пересування є доволі проблематичними.
Генеральний штаб ЗСУ у своєму вечірньому зведенні поінформував, що на куп’янському напрямку росіяни п’ять разів штурмували українські позиції в районах Богуславки, Куп’янська та у бік Піщаного й Новоплатонівки.
Раніше начальник управління комунікації угруповання Об'єднаних сил Віктор Трегубов повідомив, що у Куп'янську нині перебуває до 50 російських солдатів, місто стало логістично ізольованим для загарбників, проте українська логістика також зазнає ударів з боку росіян.

