Сьогодні, 6 липня, близько 1:50 у Запорізькій області пролунали вибухи. Про це повідомив у Telegram начальник Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров і закликав до відбою залишатися у безпечних місцях.
Ще у перші хвилини доби він попереджав про загрозу ударних безпілотників для Запорізької області, а близько першої години ночі - про можливий удар балістикою.
О другій ночі Федоров сповістив про роботу ППО та повторні вибухи у Запорізькій області.
Ще за півгодини очільник ОВА поінформував, що під час дронової атаки на Запоріжжя і область було пошкоджене приватне підприємство, фермерське господарство та складські приміщення. Сталося кілька пожеж. Усюди працюють екстрені служби. Попередньо, минулося без постраждалих.
Раніше повідомлялося, що сьогодні, 6 липня, близько 1:40, на тлі атаки дронів у Миколаєві пролунали вибухи.
