Спецпроекти

  • Батьківщина. Щоденник Батьківщина. Щоденник Це не спроба написати історію країни за 24 роки. Це шанс заново прожити минуле, осмислити пережите, поділитися побаченим. Це не літопис великих справ і віх, це замальовки про значні події і маленьких людей. Це не документальна хроніка, хоча жодна з історій не є вигаданою. Це 25 оповідань про країну, яка жива, поки ми її любимо. Поки ми за неї боремося.
  • Децентралізація: основні позиції, ризики, прогнози Децентралізація: основні позиції, ризики, прогнози Реформа системи управління країною і передача повноважень та фінансів громадам може стати неминучістю. Про це говорить не тільки очевидний поспіх Венеціанської комісії, яка в цілому одобрила проект Конституції в частині децентралізації, але й посилені потуги нашої Конституційної комісії, яка дотягує документ з урахуванням європейських рекомендацій.
  • Пісня про Батьківщину. Слова народні Пісня про Батьківщину. Слова народні Пісня про Батьківщину. Слова народні
  • Рятувальне коло: чого і від кого ми очікуємо в новому уряді Рятувальне коло: чого і від кого ми очікуємо в новому уряді Спасательный круг: чего и от кого мы ожидаем в новом правительстве