Спецпроекти

  • Листи з Листи з "того" боку, або З гетто з любов'ю Що я знаю про війну? Тепер уже дуже багато, а раніше читала про неї в книжках, а ще багато чого запам'ятала з розповідей своєї бабусі. Ми підсміювалися над бабцею, коли вона сушила сухарі і ховала їх у торбинку. Тепер я їх сушу і ховаю. Ми не розуміли, чому було так багато біженців,  і чому вони пішки тяглися з одного кінця СРСР в іншій. Тепер у Донбасі їх теж тисячі. Щоправда, пішки наважуються йти одиниці. Здебільшого виїжджають на авто й переповненими автобусами.
  • Brexit: Піти не прощаючись Brexit: Піти не прощаючись Можливий вихід Великобританії з ЄС, так званий Brexit (British exit), вже став подією, незалежно від результатів референдуму 23 червня. Хоч би як розділилися голоси, ситуація буде вже іншою порівняно з тією, що була б, якби питання виходу взагалі не порушувалося. У будь-якому випадку будуть ті, що виграли, і ті, що програли. Вони вже зробили свої політичні ставки.
  • Українська Антарктида Українська Антарктида Чи потрібна Україні Антарктида? Це питання виникало, коли випала нагода отримати свою антарктичну станцію. Країна перебувала в економічному занепаді і багато хто сумнівався, чи "потягне" бідна Україна її утримання. Це питання час від часу виникає і сьогодні. Наприклад, в ситуації, коли повернення полярників додому після річної зимівлі виявляється під загрозою через відсутность коштів в бюджеті на фрахтовку судна.
  • Військова стратегія України: результати за рік Військова стратегія України: результати за рік Министерство обороны и вооруженные силы в 2015 году переживали бурный процесс роста и преобразований, и чтобы оценить векторы развития, стоит посмотреть на приоритеты и основные достижения по итогам года. Итак, что изменилось в лучшую и в худшую сторону, где застой, где слова не соответствуют делам? Это особенно важно после принятия Госбюджета на 2016 год, где расходы на оборону возрасли до рекордных 5% ВВП. Общество должно видеть и понимать, куда идут бюджетные средства. Мы попытаемся кратко проанализировать, что было сделано на основных направлениях развития оборонного ведомства.
  • Що добре для Volkswagen, погано для Німеччини? Що добре для Volkswagen, погано для Німеччини? Шахрайство концерну Volkswagen — це кейс, наочно демонструє, як один невірний крок може підірвати створюваний десятиліттями процвітаючий бізнес, нашкодити всьому автомобільному ринку, разом скомпрометувати кілька популярних брендів, нанести удар одній з найбільш стабільних економік світу і поставити під питання кар'єру політичних лідерів країни.