Астрологічний прогноз — 2013 для ділових людей астролога Ігоря Нікішина, директора Українського астрологічного інституту Павла Глоби

27 грудня, 2012, 16:30 Роздрукувати Bипуск № 49, 27 грудня-11 сiчня 2013р.
Відправити
Відправити

Змія змінює шкіру, й відбувається оновлення суспільства — вмирає старе, зате народжується щось нове. У багатьох бізнес-структурах відбуватиметься подібне оновлення.

Девіз року: «Успіхів досягнуть найсильніші!»

- Ігорю Володимировичу, за традицією, напередодні Нового року хочеться дізнатися: які сюрпризи він готує для бізнесменів?

- За давньоперським календарем із 21 березня 2013 року розпочинається рік Ворона. Цей рік пов’язаний із серйозним життєвим вибором і випробуваннями. На індивідуальному рівні багато хто з підійде до критичної межі у своєму розвитку, у розвитку свого бізнесу і змушений буде на час зупинитися, щоб вибрати напрямок подальшого руху. У певному сенсі рік справді переломний.

Іншою тенденцією року є більш чітке проведення меж у всіх значеннях: як між окремими людьми, так і між країнами. Чимало держав закриватимуть свої кордони, посилюватимуть вимоги, особливо які стосується переміщення людей і вантажів. У такий спосіб боротимуться, зокрема, з нинішнім економічним спадом, якщо не сказати кризою.

Особливим негативом року Ворона є зростання кількості епідемій та екологічних проблем. Багато які країни можуть постраждати від посухи, неврожаю, випалених полів у зв’язку зі зростанням сонячної активності, що позначиться на бізнесі. У нашій країні літо обіцяє бути як мінімум дуже спекотним.

Рік сприятиме одинакам, коли кожен працює сам за себе. Через це розвалюватимуться деякі, здавалося б, згуртовані команди, коаліції, ділові підприємства.

З точки зору східного календаря на нас також чекає серйозний рік, пов’язаний із символом Змії. У свої права він вступає з 10 лютого. У такі роки у світі часто відбувалися фатальні події великого масштабу - війни, революції, нестабільність, загострювалися кризи. Образно кажучи, Змія змінює шкіру, й відбувається оновлення суспільства - вмирає старе, зате народжується щось нове. У багатьох бізнес-структурах відбуватиметься подібне оновлення.

З іншого боку, все може бути не так погано, оскільки на особистісному рівні рік Змії сприяє творчим процесам, самовдосконаленню, набуванню мудрості, науковим відкриттям, інноваціям у бізнесі.

Курс національної валюти (якщо судити за гороскопом, складеним на дату введення в обіг гривні) зміниться на початку року і зафіксується на новій позначці, далі залишатиметься відносно стабільним, за винятком імовірного короткочасного стрибка в серпні-вересні 2013-го.

Позначу дати затемнень у 2013 році: 25 квітня, 10 та 25 травня, 19 жовтня та 3 листопада. У ці періоди люди під впливом емоцій часто роблять системні помилки, які мають довгограючі наслідки. Отже, якщо ухвалювати значущі ділові рішення, варто зайвий раз усе добре зважити.

Періоди спаду ділової активності, коли не варто розпочинати нових справ, а краще завершувати старі чи відпочивати: 24 лютого - 17 березня, 27 червня - 20 липня, 22 жовтня - 10 листопада 2013 року.

ОВЕН: «Ризикуй і вигравай!»

- Вогненні знаки й так схильні до ризику, а ваш прогноз радить Овнам іти ва-банк?

- Ділові перспективи цього року реалізуються, якщо Овни йтимуть на ризик, братимуться за нові види діяльності. При цьому не слід позичати великі суми грошей, оскільки можуть виникнути труднощі з їх поверненням. Спиратися потрібно на вже наявні ресурси.

Перспективи можуть бути в страховому бізнесі, паливно-енергетичному секторі, а також у співробітників засобів масової інформації.

У першу половину року Овнам поталанить у дорозі, нових знайомствах, щоправда, не без ризику обманутися в очікуваннях.

У другу половину року фокус інтересу переміщається у бік сімейних питань, близьких стосунків, дому.

ТЕЛЕЦЬ: «Краще окопатися й накопичувати ресурси! Звернути увагу на партнерів!»

- Схоже, що Тельцям цього року краще перейти на другорядні ролі?

- Цього року Тельцям не варто різко змінювати напрямок, бігти за новими перспективами. Перспективи будуть кращі в їхніх партнерів - як ділових, так і шлюбних. Але доведеться активно допомагати партнерам долати труднощі. А самим краще займатися звичними видами діяльності, переосмислювати минуле, накопичувати ресурси. Тим паче що перша половина року може дати непогані фінансові результати.

А ось у другу половину року варто бути обережними під час поїздок, є ризик постраждати від крадіжок чи наклепу.

Рік сприятливий для юристів, політиків і громадських діячів, тобто для тих, у кого бізнес - попутна справа, хто працює в гуманітарних сферах.

БЛИЗНЮКИ: «Працюйте на перспективу!»

- Близнюкам-підприємцям у 2013-му доведеться працювати як ревним службовцям?

- Близнюки можуть отримати нову роботу. Вона принесе непогані перспективи, але трудитися доведеться багато й тяжко. Загальмувати просування вперед може недотримання якоїсь таємниці.

Непоганий рік для тих, хто працює на держслужбі, у найманих працівників. Удача також сприяє медичному бізнесу, бухгалтерським послугам, інженерним проектам.

Перша половина року принесе зростання авторитету та нові можливості. При цьому не слід кидатися в крайнощі й «розгойдувати човен» спільної справи.

Друга половина року може принести непогані дивіденди.

РАК: «Вибирай з розумом!»

- Хоч комусь поталанить: у Раків-мрійників настає «зоряний» рік?

- У Раків можуть бути реалізовані перспективи, пов’язані з шоу-бізнесом, спортом, рекламою, творчістю. Вони навіть здатні прославитися, стати популярними.

Але при цьому першу половину року вони, скоріше, проведуть у тіні, реалізуючи себе у звичному вузькому колі.

А ось друга половина року - активніша й пов’язана якраз із можливостями соціального успіху, започаткуванням власного підприємства. Але вона ж і більш небезпечна в плані помилок, ризику піти хибним шляхом, обравши не кращий з наданих варіантів долі.

ЛЕВ: «Не поспішайте. Підготуйте
спочатку ґрунт!»

- Судячи з вашого прогнозу, Леви цього року готуватимуть стартовий майданчик для нової справи?

- Левам не варто в новому році розпочинати новий бізнес, робити особливу ставку на кар’єру та соціальне піднесення.

Швидше, їм доведеться опікуватися домом, вирішувати питання нерухомості, розв’язувати побутові проблеми, робити ремонти.

Перша половина року буде активнішою, ніж друга.

У першу половину року вони заведуть впливових друзів, будуватимуть плани.

Щоправда, ці плани реалізуються ще не цього року, оскільки друга половина року пов’язана тільки з періодом підготовки до майбутніх подвигів.

ДІВА: «Рух - це життя!»

- Метушливий рік очікує Дів?

- Діви наступного року мусять більше рухатися, переміщатися, заводити нові знайомства, які згодом приведуть до реалізації спільних проектів.

Удача буде в тих, хто працює в торгівлі, посередництві, журналістиці, автомобільній сфері.

Діви повертатимуться до раніше відкладених перспектив, у ті місця, де вже були. Зокрема, це стосується закордонних і далеких поїздок.

Усе це принесе можливості професійного піднесення, кар’єрних успіхів, особливо в першу половину року.

Друга половина року пов’язана зі зміною кола спілкування, побудовою нових планів.

ТЕРЕЗИ: «Фінансове планування - запорука майбутньої захищеності!»

- Терезам доведеться дбайливо рахувати кожну копійку?

- У Терезів у 2013 році на порядку денному особлива значимість фінансових питань.

За серйозного підходу, планування, перебрання на себе відповідальності можна забезпечити матеріальну стабільність і майбутні перспективи зростання доходів. Якщо понадіятися навмання й відмовитися від можливостей, наданих долею, - деякі представники цього знака можуть бути навіть зазнати злиднів!

Швидше поталанить банкірам, фінансистам, економістам, а також підприємцям, які працюють у сільському господарстві.

Перша половина року якраз і надає можливості для розширення сфери свого впливу.

Друга половина року ознаменована шансом фінансового зростання, одержанням хорошої посади.

СКОРПІОН: «Усе, що не вбиває, робить сильнішим!»

- Найпереломніший рік очікує Скорпіонів?

- Скорпіонів у 2013 році очікує, напевно, найтяжча доля порівняно з представниками інших знаків Зодіаку. Але, хоч як дивно, якщо вони здолають свою кризу, то зможуть вийти і на щонайбільші перспективи!

Цього року вони можуть розраховувати лише на себе, оскільки партнерські стосунки для них, швидше, відходять у минуле, бо тільки заважатимуть. Можна зважитися на започаткування своєї справи, підприємництво в різних сферах.

Особливо складною буде перша половина року, а от друга відкриє нові можливості зростання в різноманітних напрямах діяльності.

СТРІЛЕЦЬ: «Тримайся роботи та партнерів!»

- Для Стрільців у 2013 році на перший план виходять самоконтроль та вміння опанувати себе в найскладніших ситуаціях?

- Стрільці ризикують опинитися на самоті, особливо якщо неправильно поведуться з компаньйонами. У жодному разі не можна вплутуватися в судові процеси!

Стрільці можуть втратити інтерес до роботи, але не рекомендується її кидати, не подбавши про нове місце.

Сприятливий час для працівників готельного бізнесу, фармацевтики, сфери торгівлі алкоголем і парфумерією.

Перша половина року порівняно вдала, може принести визнання.

Друга половина року приносить складнощі, випробування.

КОЗЕРІГ: «Крок за кроком - рух до мети!»

- А от Козерогам, схоже, доведеться забути про свої амбіції?

- Представники цього знака вибудовують нові плани на майбутнє і, як завжди, жорстко й цілеспрямовано домагаються результату.

У першу половину року їм доведеться працювати в підпорядкуванні, на когось, приборкуючи свої немаленькі амбіції.

Зате в другу половину року можна вимагати рівноправного ставлення до себе, домогтися визнання своїх заслуг. Під кінець року можуть відбутися значимі зміни в діловому партнерстві.

Напрям розвитку Козерогів у 2013-му пов’язаний з новими технологіями, Інтернетом, комп’ютерною та іншою технікою.

ВОДОЛІЙ: «Ловіть можливість піднятися вгору!»

- На Водоліїв цього року проллється дощ дарунків долі?

- Водоліїв очікують чудові ділові перспективи та можливість кар’єрного зростання завдяки знайденим раніше зв’язкам.

Сім’я повинна послужити в цьому надійною точкою опори, підтримкою.

У першу половину року багато чого даватиметься легко, як манна небесна, а от у другу половину - доведеться гарувати від світанку до світанку, відпрацьовуючи отримані раніше дарунки долі.

Водолії знайдуть своє місце в управлінні компаніями, будівельному бізнесі, сфері великої промисловості.

РИБИ: «Виходьте на реальну перспективу!»

- Рибам доведеться не витати в хмарах, а взятися за реальні справи?

- Для Риб є певні перспективи зростання, але їм важливо чіткіше формулювати свої цілі, не віддаючись лише мріям.

Перша половина року пройде як підготовчий етап до чогось нового.

А друга половина 2013-го принесе вже цілком реальні можливості закріпитися в суспільстві, вийти на публіку, заявити про свої таланти й здібності.

Успіх чекає в туристичному бізнесі, зовнішньоекономічній діяльності. Добре буде розширювати вже наявну справу.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter або Відправити помилку
ДОБАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ
Текст содержит недопустимые символы
ДОБАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ
Осталось символов: 2000
Отправить комментарий
Последний Первый Популярный Всего комментариев: 0
Показать больше комментариев
Пожалуйста выберите один или несколько пунктов (до 3 шт.) которые по Вашему мнению определяет этот коментарий.
Пожалуйста выберите один или больше пунктов
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Отмена Отправить жалобу ОК