Звільнені з російського полону моряки будуть жити в одному будинку

17 вересня 22:55

Всім 24 членам екіпажів захоплених українських судів після звільнення з полону купили житло

 

Держава фінансово підтримує звільнених з російського полону моряків. Всім їм придбані квартири.

Усім 24 звільненим українським морякам, яких утримували в Російській Федерації, куплено квартири, й вони мешкатимуть в одному будинку, інші з 35 звільнених також отримають житло найближчими тижнями.

Про це повідомив заступник глави Офісу президента Кирило Тимошенко під час спілкування із журналістами.

"Це була ініціатива президента, ми займаємося питанням купівлі квартир, крім моряків, яким уже всім купили квартири. Вони проживатимуть в одному будинку. Ще ми купуємо квартири іншим людям, які були серед тих 35. Це питання одного або двох тижнів, вони будуть з новими квартирами", - зазначив він.

Тимошенко також додав, що в одного з моряків були проблеми зі здоров'ям, і Офіс президента ініціював приїзд ізраїльських фахівців. "Йому зробили операцію, ізраїльські фахівці приїхали і зробили її на волонтерських засадах", - розповів він.

Зазначимо, раніше моряки дали першу прес-конференцію журналістам і зустрілися з президентом Володимиром Зеленським. Президент вручив їм подарунки - президентські годинники.

24 українських моряки були захоплені в Керченській протоці восени минулого року під час направлення в Маріуполь. Їм інкримінували незаконний перетин кордону і судили. 7 вересня після домовленостей між українською і російською владами моряків і ще 8 політв'язнів відпустили в результаті обміну.