Україна експортує ялинкові прикраси в 27 країн

24 грудня 20:21

Найбільший імпортер українських ялинкових прикрас - Нідерланди.

 

Україна в цьому році експортувала ялинкові прикраси в 27 країн світу - найбільшими ринками збуту є Нідерланди, Польща, Німеччина, Білорусь та Швейцарія. Про це повідомив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, торговий представник України Тарас Качка.

За його інформацією, за 10 місяців 2019 року поставки українських виробів для новорічних і різдвяних свят склали 7,5 млн доларів, що більше, ніж за аналогічний період минулого року на 7,7%.

"Найбільший імпортер українських ялинкових прикрас - Нідерланди", - повідомив Качка на своїй сторінці в Facebook.

На Нідерланди припадає 34,1% загального експорту новорічних та ялинкових виробів з України та 56,2% експорту в країни ЄС. Зауважимо, Нідерланди були головним ринком для українських іграшок і в минулі роки.

"Іншими популярними напрямками експорту ялинкових прикрас є Польща, Німеччина, Білорусь, Швейцарія", - додав заступник міністра.

Істотно зросли поставки новорічних прикрас за 10 місяців поточного року порівняно з минулорічним періодом в Латвію (в 2,9 рази), Грузії (в 2,4 рази), Молдову (у 2,3 рази), Румунію (в 2,1 рази ), США (в 2,1 рази), Італію (в 1,9 рази).

Нові ринки для українських ялинкових прикрас - Австрія, Казахстан, Хорватія, Сербія та Кайманові острови, додав Качка.

Детальніше про те, як і де будуть святкувати Новий рік у Києві і куди сходити з дитиною читайте в матеріалі DT.UA.