Останні новини30 Жовтня 2020

30 Жовтня 2020 calendar
Напад в Ніцці: Франція посилює охорону культових споруд За словами президента Франції, країна стала жертвою нападу через своє прагнення до свободи.
Колишній кандидат в президенти США хоче стати міністром фінансів - Politico А якщо Уоррен не запропонують посаду міністра фінансів при Байдені, вона буде домагатися місця голови комітету Сенату з фінансів.
Виявлено новий симптом коронавірусу - вчені У більшості випадків, повідомляють вчені, цей симптом проявляється в легкій формі
У США на тлі заворушень припиняють продаж зброї в мережі Walmart Коли знову відновлять продаж зброї в магазинах, поки не повідомляють.
Сім'я начальника внутрішньої безпеки СБУ купила квартиру в Києві за чверть ціни - «Схеми» Нерухомість оформлена на матір Андрія Наумова, але користується нею сам генерал.
В "Слузі народу" прогнозують весняні довибори в парламент Раніше тут анонсували чистки в партійних осередках. ► Відео
В АМКУ не побачили порушень у формуванні цін на ПЛР-тести Середня ціна на ПЛР-тести в приватних лабораторіях складає 1400 грн.
США запровадили санкції проти китайських компаній за бізнес з Іраном До санкційного списку потрапили компанії з Китаю, Сінгапуру й Ірану.
У "Слузі народу" анонсували чистки за підсумками виборів Голова партії "Слуга народу" обіцяє, що процес чисток буде чесним.
В Україні скорегували протоколи лікування пацієнтів з COVID-19 Зміни торкнулися критеріїв, при яких завершується амбулаторне лікування.
НАЗК відкрило доступ до електронних декларацій чиновників НАЗК відновило публічний доступ до Реєстру на виконання рішення РНБО.
Рішення КСУ можуть нашкодити репутації України на міжнародній арені - Велика Британія Велика Британія буде стежити за спробами влади України відновити повноцінну і незалежну роботу антикорупційних органів.
новини за 29 жовтня