"Після обстрілу окупанти відводять артилерію в так звані райони відстою (обладнані капонирами і засобами маскування), де артилерійські розрахунки отримують боєприпаси і готуються до наступної стрільби. Позиції та об'єкти для стрільби вибирають заздалегідь", - пише він.
Тимчук також зазначає, що всього на ділянці від Павлополя до Широкіно поперемінно оперує три вогневих підрозділу рівня батареї кожне (4-5 гармат, іноді 6 одиниць).
"Всього активно використовується для обстрілів до 25 знарядь і САУ (122-мм гаубиці Д-3030А і САУ 2С1 і 2С3 (122-мм і 152-мм відповідно). Розвідку та дорозвідку цілей в інтересах цієї артгруппы веде спеціальний підрозділ артилерійської розвідки, укомплектоване кадровими військовослужбовцями ЗС РФ", - додає координатор "ІС".
Під час зустрічі "Нормандської четвірки" в ніч на 20 жовтня учасники зустрічі в Берліні погодилися з безальтернативністю Мінських домовленостей і домовилися про спільну розробку "дорожньої карти" та її реалізації. Крім того, лідери країн попередньо домовилися про продовження роботи з розведення військ на чотирьох ділянках лінії зіткнення в Донбасі. Серед цих ділянок, зокрема, буде і Дебальцеве Донецької області.
Детальніше про основні проблемні питання деокупації Криму та ОРДЛО читайте у статті Костянтина Батозького "Деокупація: початок" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".