У ПАРЄ оцінили зусилля України за останні 17 років: Багато слів і мало дій

Поділитися
© politico.com
У ПАРЄ зазначили, що не тільки чинна влада не виконує свої зобов'язання, це є проблемою керівництва України протягом останніх 17 років.

Співдоповідач моніторингового комітету Парламентської асамблеї Ради Європи Марієтта де Пурбе-Лундін вважає, що найбільшою проблемою влади України є невиконання своїх заяв.

"Багато слів і мало дій. Це найбільша проблема України ... Справи йдуть у неправильному напрямку. Я б навіть сказала, що Україна скочується в канаву, роблячи крок вперед і два назад. Ми можемо допомогти, але для цього потрібно до нас прислуховуватись", - вважає Пурбе-Лундін.

При цьому вона підкреслила, що не тільки чинна влада не виконує свої зобов'язання, це є проблемою керівництва України протягом останніх 17 років.

«В цілому, за 17 років членства в Раді Європи Україна повинна зробити набагато більше. Чому ПАРЄ не вдалася досі до конкретних кроків? Відверто кажучи, у нас немає "зубів". Ми можемо пригрозити тимчасовою втратою голосу. Це, можливо, найсильніший інструмент впливу, який ми маємо. Ми, звичайно, можемо виключити Україну. Але, якщо, чесно - це далеко від реальності. Всі розуміють, що для українського народу членство країни в Раді Європи є позитивним, інакше українці не мали б доступу до Європейського суду з прав людини», - зазначила Пурбе-Лундін.

Говорячи про можливі санкції, вона підкреслила також, що для цього необхідна підтримка двох третин делегатів асамблеї. «Треба про це пам'ятати. Оскільки у разі провалу на голосуванні наступного разу до цього питання можна повернутися тільки через рік. Саме тому, не маючи впевненості в результаті, ставити це питання дуже ризиковано. Я б не стала так ризикувати, тому що в разі програшу який сигнал це направить владі України? Що, мовляв, вони не підтримали санкції в Раді Європи, тому у нас все гаразд. А так можна одержати цілком зворотний ефект», - сказала представник ПАРЄ.

Як повідомлялося, раніше глава представництва Європейського Союзу в Україні Жозе Мануель Пінту Тейшейра відзначав, що ЄС очікує від влади України формування чіткої позиції щодо напрямку інтеграції країни та виконання своїх заяв. У серпні ПАРЄ закликав президента Віктора Януковича втрутитися в ситуацію з ув'язненням колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко. !zn

Читайте також:

Керівництво Євросоюзу вважає неможливим підписання асоціації з Україною


У Євросоюзі констатували системний відхід України від європейських цінностей

У Європі не виключають, що саміт Україна - ЄС може не відбутися


Посол ЄС в Україні Тейшейра обговорив з засудженою Тимошенко долю відносин України з Євросоюзом

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі