Непостійними членами Радбезу ООН стали Колумбія, Індія, ПАР і Німеччина

Поділитися
У ході першого туру голосування в Генеральній асамблеї ООН чотири країни стали непостійними членами Ради безпеки ООН: Колумбія, Індія, ПАР і Німеччина. Необхідну кількість голосів ці держави отримали вже в першому турі голосування. Про це у вівторок, 12 жовтня, повідомили ЗМІ.
У ході першого туру голосування в Генеральній асамблеї ООН чотири країни стали непостійними членами Ради безпеки ООН: Колумбія, Індія, ПАР і Німеччина. Необхідну кількість голосів ці держави отримали вже в першому турі голосування. Про це у вівторок, 12 жовтня, повідомили ЗМІ. Згідно зі встановленими правилами, вибори непостійних членів РБ ООН здійснюються таємним голосуванням. Для того, щоб країну визнали обраною до Ради вона повинна отримати дві третини голосів присутніх делегатів Генасамблеї, які беруть участі в голосуванні. Кандидатури на обрання висувають так званими регіональними групами. У цьому році по одниму місцю було виділено Африці та Азії, по два - групі західноєвропейських та інших держав і одне - країнам Латинської Америки й Карибського басейну. Крім Німеччини, на два місця непостійних членів РБ ООН претендували Канада й Португалія. Вони не змогли набрати необхідної більшості голосів. У голосуванні на Генасамблеї ООН брали участь представники 191 країни. Необхідна більшість голосів у цій ситуації становить 127. Канада отримала 114 голосів, а Португалія 122. Делегати на Генасамблеї, згідно з чинними правилами, повинні провести другий тур голосування щодо кандидатур Канади й Португалії.

За матеріалами УНИАН

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі