Ямайський бігун Усейн Болт переміг у стометрівці на Олімпіаді-2012 з новим рекордом (відео)

© london2012.com
Володар світового рекорду в бігу на 100 метрів, ямайський спринтер Усейн Болт виграв фінальний забіг на цій дистанції на Олімпіаді в Лондоні, підтвердивши звання найшвидшої людини на планеті. Фінальний забіг Болт виграв з новим олімпійським рекордом - 9,63 секунди.

Ямайський спортсмен Усейн Болт виграв золоту медаль у бігу на 100 м на Олімпійських іграх в Лондоні.

Він пробіг дистанцію за 9,63 сек, що є новим олімпійським рекордом. Це четверта золота медаль Болта на Олімпійських іграх. Перші три він завоював в 2008 році в Пекіні.

Друге місце посів інший ямайський бігун Йохан Блейк, "бронзу" завоював американець Джастін Гатлін.

"Перед Олімпіадою багато хто сумнівався в моєму успіху, вважаючи, що я перебуваю не в кращій формі. Але я не хвилювався перед забігом, і тепер довів, що все ще є номером один", - розповів Болт після перемоги.

-Щоденник Олімпіади-2012. Розклад змагань і медальний залік

Він висловив сподівання, що зможе виступити і на Олімпіаді 2016 року, хоча йому і виповниться вже 30 років, а Йоану Блейку - тільки 26.

"Але я готовий до суперництва. Коли він був швидшим за мене на чемпіонаті Ямайки, я зрозумів, що втратив почуття реальності і недооцінював суперників. Потрібно було прокинутися. В наступному сезоні ми з тренером вирішимо, на яких дистанціях я буду виступати. 400 метрів я ненавиджу . А зараз потрібно зосередитися на 200-метрівці", - сказав олімпійський чемпіон. !zn

Українського чемпіона світу з боксу Хитрова засудили на Олімпіаді в бою з британцем (відео)

Судді не повернули перемогу над британцем українському боксеру - апеляція відхилена