КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

4 ноября, 1994, 00:00 Распечатать Выпуск №5, 4 ноября-11 ноября

ПОСТАНОВА від 18 жовтня 1994 р. № 718 Київ Про забезпечення потреб в олії Кабінет Міністрів України відзначає, що несприятливі погодні умови призвели до значного зменшення виробництва насіння олійних культур...

ПОСТАНОВА

від 18 жовтня 1994 р. № 718

Київ

Про забезпечення потреб в олії

Кабінет Міністрів України відзначає, що несприятливі погодні умови призвели до значного зменшення виробництва насіння олійних культур. Це ставить під загрозу стабільність постачання олією споживачів.

З метою завершення формування державних ресурсів насіння олійних культур та забезпечення виробництва олії в обсягах, необхідних для задоволення потреб населення й промисловості, Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

Міністерству сільського господарства і продовольства, Міністерству економіки, Міністерству зовнішніх економічних зв'язків, Державному комітетові по харчовій промисловості. Державному митному комітетові тимчасово призупинити вивезення за межі України насіння олійних культур і в двотижневий термін подати Митно-тарифній раді України пропозиції щодо удосконалення тарифного регулювання його експорту.

Прем’єр-міністр України В.МАСОЛ

Міністр Кабінету Міністрів України В.ПУСТОВОЙТЕНКО

Оставайтесь в курсе последних событий! Подписывайтесь на наш канал в Telegram
Заметили ошибку?
Пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter
Добавить комментарий
Осталось символов: 2000
Авторизуйтесь, чтобы иметь возможность комментировать материалы
Всего комментариев: 0
Выпуск №30, 17 августа-23 августа Архив номеров | Содержание номера < >
Вам также будет интересно