"Шахтар" обіграв "Динамо" у дербі та достроково став чемпіоном України

© ФК Шахтер
"Гірники" захистили титул.

У центральному матчі 28 туру української Прем'єр-ліги відбулося національне дербі, в якому донецький "Шахтар" приймав київське "Динамо".

Матч на "Арені Львів" завершився мінімальною перемогою "гірників" із рахунком 1:0. Цей результат приніс "Шахтарю" чемпіонство сезону-2023/24 за два тури до фінішу. Команда Маріно Пушича стала недосяжною у таблиці.

У першому таймі "Шахтар" володів ініціативою та закономірно забив гол. Сікан пробив, а Вічаренко заблокував політ м'яча рукою. Арбітр подивився VAR та призначив пенальті, який впевнено реалізував Судаков.

У другому таймі динамівці мали шанси. Особливо варто відзначити удар головою від Попова, який у стрибку парирував Різник. У підсумку донеччани втримали переможний рахунок та здобули титул.

Після фінального свистка відбулася сутичка, в результаті якої вилучення заробив бразилець Егіналду.

"Шахтар" – "Динамо" – 1:0

Гол: Судаков, 33 (з пенальті)

"Шахтар": Різник, Конопля, Бондар, Матвієнко, Азаров (Ракіцький, 71), Криськів, Зубков (Егіналду, 84), Бондаренко (Степаненко, 61), Судаков (Марлон, 84), Кевін, Сікан (Траоре, 61)

"Динамо": Бущан, Тимчик, Попов, Дячук, Вівчаренко (Дубінчак, 88), Бражко, Волошин (Ярмоленко, 46), Шапаренко, Буяльський (Шепелєв, 77), Кабаєв (Пономаренко, 88), Ванат

Попередження: Судаков, Матвієнко, Конопля – Ярмоленко, Шапаренко, Ванат

Вилучення: Егіналду ("Шахтар")

Відеоогляд матчу

"Шахтар" захистив чемпіонство минулого сезону та вперше взяв трофей з головним тренером Маріно Пушичем. Донеччани виграли 15-й національний чемпіонат. Рекорд все ще належить "Динамо" – 16 титулів.

Українська Прем'єр-ліга: результати всіх матчів 28-го туру.