МакКоннелл звинуватив Такера Карлсона у демонізації допомоги Україні

Поділитися
Тому Конгрес так довго зволікав із ухваленням законопроєкту.

Лідер республіканців у Сенаті Мітч МакКоннелл під час виступу на дебатах перед голосуванням за ухвалення пакету допомоги Україні, Ізраїлю та Тайваню, розкритикував колишнього ведучого Fox News Такера Карлсона за те, що він відіграв провідну роль у демонізації ідеї відправки військової допомоги Україні, пише The Hill.

«Я вважаю, що демонізація України почалася Такером Карлсоном, який, на мою думку, опинився там, де він мав бути весь час, коли брав інтерв’ю у Владіміра Путіна. Він переконав багатьох рядових республіканців, що допомога була помилкою», — сказав МакКоннелл, маючи на увазі двогодинне інтерв’ю Карлсона з Путіним у лютому.

Путін домінував у переважній частині інтерв’ю з Карлсоном, майже не даючи йому можливості поставити запитання, натомість розповідав про історію Росії, розпад Радянського Союзу та загрозу експансії.

Пізніше російський президент заявив, що «не отримав повного задоволення» від інтерв’ю, оскільки «не отримав жодного жорсткого запитання».

«Чесно кажучи, я думав, що він буде поводитися агресивно і задавати так звані гострі питання. Я не просто був до цього готовий, я цього хотів, тому що це дало б мені можливість відповісти тим самим», – сказав Путін.

Карлсон був головним критиком участі США у війні ще до того, як залишив Fox, і має значний вплив на погляди республіканців на війну, на чому і наголосив МакКоннелл.

Рік тому губернатор Флориди Рон ДеСантіс сказав Карлсону, що «війна в Україні не є життєво важливим національним інтересом».

«Хоча США мають багато життєво важливих національних інтересів… подальше заплутування в територіальній суперечці між Україною та Росією не є одним із них», — сказав ДеСантіс у заяві, наданій «Tucker Carlson Tonight» більше року тому.

Пізніше ДеСантіс, який зазнав  жорсткої критики, відмовився від цієї заяви.

Інші члени республіканської партії також висловлювали занепокоєння проникненням російської пропаганди у консервативні ЗМІ та у лави їх партії.

«Ми бачимо, що надходять безпосередньо з Росії… повідомлення, які є антиукраїнськими та проросійськими, деякі з них ми навіть чуємо в залі Палати представників», – сказав голова Комітету з розвідки Палати представників Майк Тернер на початку цього місяця.

Ще до того, як Росія вторглася в Україну в лютому 2022 року, Карлсон назвав президента України Володимира Зеленського, який був обраний демократичним шляхом, «диктатором».

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі