Лідер збірної Іспанії назвав поразку від Нідерландів найважчою в кар'єрі

Півзахисник Хаві закликав уболівальників підтримати збірну Іспанії у нелегку хвилину, і пообіцяв зробити все можливе, щоб пройти в плей-офф турніру.

Півзахисник збірної Іспанії Хаві Ернандес після поразки в матчі чемпіонат світу-2014 у Бразилії від Нідерландів 1:5 закликав уболівальників підтримати команду в майбутніх зустрічах.

За словами хавбека, невдача стала серйозним ударом для нього.

"Це саме важке ураження в моїй кар'єрі, - наводить AS слова Хаві. - Але незважаючи на це, у нас ще є шанс на вихід з групи. Сьогоднішня гра була просто жахливою. Не виходило абсолютно все. Вболівальники повинні підтримати нас".

"Ми дуже хочемо довести, що ця команда ще здатна досягати успіху. Тепер нам потрібно перемагати в матчах, що залишилися. Ми не можемо дозволити собі поїхати додому так рано", - вважає найтитулованіший діючий футболіст планети.

Нагадаємо, іспанці відкрили рахунок у поєдинку, проте залишився ігровий час перетворилося для них в справжній кошмар. Спочатку Робін ван Персі зрівняв рахунок за хвилину до перерви, а після відпочинку "Червона фурія" пропустила чотири м'ячі, у підсумку встановивши два антирекорду світових форумів - ще жодного разу в історії чинний чемпіон світу не програвав з різницею в чотири голи, а також ніколи володарі титулу не поступалися у стартовій зустрічі з таким великим рахунком.

На стадії групового етапу іспанцям доведеться зіграти ще з Австралією і Чилі. Поєдинки відбудуться відповідно 18 і 23 червня. !zn