Путін продовжив заперечувати звинувачення у кібератаках проти США – NBC

Поділитися
Путін продовжив заперечувати звинувачення у кібератаках проти США – NBC © ZN.UA
Протягом усього інтерв'ю амеркианського кааналу Путін спирався на перевірену Кремлем стратегію заперечення критики

Відносини між США та Росією перебувають у найгіршому стані за останні десятиліття. Вони сильно постраждали через низку кібератак, пов'язаних з Москвою, а також довгим списком старих образ, головною з яких є втручання Росії в американські вибори 2016 та 2020 років. У неділю президент США Джо Байден заявив, що згоден з оцінкою свого російського колеги Владіміра Путіна про те, що російсько-американські відносини досягли найнижчої точки.

Путін в інтерв'ю каналу NBC заявив, що твердження США про те, що за кібератаками в США стоять російські хакери або сам уряд, є "фарсом", й закликав також американський уряд надати суду докази причетності росіян.

"Нас звинувачують у всіх речах", - сказав Путін. "Втручання у вибори, кібератаки і так далі і так далі. І жодного разу вони не завдали собі клопоту уявити будь-які докази або докази. Просто необрунтовані звинувачення".

Зовсім нещодавно, в квітні, Байден вніс в чорний список шість російських технологічних компаній, які надають підтримку кіберпрограмі, яку проводять спецслужби Путіна, а також десятки інших російських юридичних та фізичних осіб, за "проведення спрямованих російським урядом спроб вплинути на президентські вибори в США в 2020 році і інші акти дезінформації й втручання".

Путін також повторив заклик об'єднати зусилля для боротьби з кіберзлочинністю, заявивши: "Ми дуже сподіваємося, що ми зможемо напрацювати цей процес з нашими американськими партнерами".

Протягом усього інтерв'ю Путін спирався на перевірену Кремлем стратегію заперечення критики, вказуючи на невдачі Америки, припускаючи, що критика з боку Заходу "лицемірна, тому що кожна країна, включаючи Росію і США, діє в своїх власних інтересах".

Президенти США та Росії зустрінуться 16 червня. Байден має намір обговорити з Путіним хакерську атаку з боку Росії на американську компанію Colonial Pipelinе, яка відбулася на початку травня.  Також повідомлялося, що під час зустрічі сторони можуть порушити питання безпеки та контролю озброєнь, порушення прав людини та інші.

Саміт у Женеві все ж відкриває деякі можливості для двостороннього співробітництва, і Путін може спробувати цим скористатися, вимагаючи поступок від Байдена, пише WSJ. Заручитися підтримкою Білого дому напередодні саміту хоче і ЄС - Брюссель направив Вашингтону проєкт спільної заяви щодо протидії Росії і Китаю. Саміті ЄС-США відбудеться 15 червня.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі