В окупованій Боровій росіяни платять бензином та дизелем за їжу і самогон — Борівська селищна рада

Поділитися
В окупованій Боровій росіяни платять бензином та дизелем за їжу і самогон — Борівська селищна рада © Міноборони Росії / Telegram
Крім того, окупанти вивозять з території місцевої громади минулорічний урожай зерна.

В окупованому селищі Борова на Харківщині російські загарбники використовують у якості валюти дизельне пальне та бензин. Вони обмінюють їх на продукти харчування, самогон та побутові речі у місцевих жителів. Про це повідомляє Борівська селищна рада у Telegram

За інформацією місцевої влади, окрім самої Борової під окупацією ворога перебувають ряд населених пунктів громади. Звідти росіяни вивозять торішній урожай зернових на територію РФ, а також вводять власні правила та «закони товарообігу».

«На окупованій Борівщині, окрім гривні і рубля, з‘явилася ще одна одиниця розрахунку - дизельне пальне та бензин. Саме пальним російські військові охоче розраховуються з місцевими жителями за самогон, продукти харчування та інші речі», – сказано у повідомленні.

Крім того, місцева влада зазначає, що окупанти перетворили одне з Борівських сільськогосподарських підприємств на морг і постійно привозять туди тіла загиблих солдатів. 

«На території одного з сільськогосподарських підприємств Борової окупанти облаштували морг, куди звозять трупи своїх військових. Їхня кількість постійно збільшується, оскільки росіяни щодня втрачають своїх солдат в боях як у сусідніх Луганській і Донецькій областях, так і в тилу захоплених територій», – повідомляють у селищній раді Борової.

Раніше повідомлялося, що окупанти вкрали 20 елеваторів у Запорізькій області.

Кілька поколінь українців і росіян виросли з упевненістю, що між ними є історична подібність, якої насправді немає. «Один народ» - продукт пропаганди, ґрунтованої на наративах про країни, які Росія вважає своєю «сферою впливу» і всіляко намагається повернути «додому» - під свій контроль. «Чому Україна та Росія - не братські народи й ніколи ними не були», читайте в статті Марини Стародубської.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі