У Вишгородському районі відновлюють інфраструктуру, а в Бучанському – зачищають та розміновують – голова Київської ОВА

Поділитися
У Вишгородському районі відновлюють інфраструктуру, а в Бучанському – зачищають та розміновують – голова Київської ОВА © КМДА, Олексій Самсонов
Олександр Павлюк розповів про ситуацію в Київській області.

Голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Павлюк повідомив про ситуацію на Київщині. Зокрема, і в районах, звільнених від російських загарбників.

Так, в Обухівському, Бориспільському, Білоцерківському та Фастівському районах надзвичайних подій зафіксовано не було. Там триває робота з прийому гуманітарної допомоги, а також продовжуються польові роботи.

У Бучанському районі профільні служби працюють у звільнених від окупантів громадах. Там триває зачистка і розмінування. 

Водночас посилена комендантська година запроваджена:

  • на території Гостомельської селищної ради з 06:00 7 квітня до 06:00 14 квітня;
  • у місті Ірпінь з 21:00 07 квітня до 09:00 11 квітня.

У Броварському районі проводяться роботи з відновлення електропостачання та ремонту пошкодженого газопроводу. Сьогодні вже відновлене газопостачання на ГРС Плоске. Йдеться про 1177 абонентів.

У Вишгородському районі здійснюються заходи щодо нормалізації ситуації в громадах. Туди завозиться гуманітарна допомога. Поступово відновлюється інфраструктура.

«Зокрема встановлено понтонну переправу через річку Здвіж біля села Катюжанка. Здійснюється влаштування мостової переправи біля села Казаровичі. Славутич має потребу в продуктах харчування та пальному», – зазначив Павлюк.

Нагадаємо, 2 квітня від загарбників вдалося звільнити усю Київську область. Міста почали поступово розмінувати та допускати журналістів, волонтерів. Братські могили, тіла, що обгоріли, на тротуарах та зґвалтовані неповнолітні – вітчизняні ЗМІ та інші інформаційні ресурси продовжують публікувати свідчення з територій, що близько місяця перебували під окупацією.

За даними німецької розвідки, перехоплені радіоповідомлення військових РФ про масові вбивства в Бучі свідчать, що це не були випадкові дії чи вчинки окремих військових, які втратили контроль над собою. Це скоріше звичайна тактика чи навіть стратегія Росії для залякування українців.

Бучу назвали другою «Сребреницею», а загадкова руzька душа під пісні Лепса попрямувала до Пекла. Найкращий день, який тепер може настати, — покарання воєнних злочинців. Включно з російськими генералами, котрі віддають накази, солдатами, що стріляють у мирних людей, пропагандистами й артистами, які співають і брешуть на підтримку кривавого режиму.  Але для того, щоб це сталося, потрібно виконати дві умови. Які? Про це читайте у статті Інни Ведернікової «Розлюднення Росії. Хто і як документує звірства «русского міра» в Бучі».

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі