Територіальні центри комплектування на соціальної підтримки у Києві можуть приймати близько 50-70 людей на день.
Таку інформацію на запит LIGA.net повідомили у Міністерстві оборони України.
Там зауважили, що пропускна здатність конкретного ТЦК залежить від населеного пункту та кількості працівників. Зокрема, за даними оборонного відомства, у столиці вона не перевищує 70 людей.
Із 18 травня усі військовозобов'язані мають 60 днів для оновлення своїх даних ‒ номера телефону, електронної пошти та місця проживання. Зробити це можна у ТЦК та СП, через центри надання адміністративних послуг або електронний кабінет.
Хто повинен оновити дані в ТЦК:
- призовники – 17-25 років, які мають посвідчення про приписку;
- військовозобов’язані – 25-60 років, які мають тимчасове посвідчення або військовий квиток;
- жінки медики та фармацевти, які перебувають на військовому обліку.
Нагадаємо, якщо чоловіка зупинять на вулиці для перевірки військово-облікових документів, то співробітники ТЦК зможуть підключатися до реєстру військовозов'язаних або у телефонному режимі з’ясувати з оператором ЄДРВ питання оновлення даних конкретної людини.
Як мотивувати людей, які воюють із самого початку, з одного боку, а з другого ‒ тих, хто мав би прийти їм на зміну або поповнити їхні ряди? Чи вплинуть на ситуацію з поповненням на фронті зміни до процедури проходження ВЛК? Якою мала б бути чесна розмова влади із суспільством, і чи можемо ми знову сподіватися на диво?
Про це ‒ в інтерв’ю Алли Котляр із Олександром (позивний "Ронін"), який з 2022 року постійно перебуває у зоні бойового зіткнення, без виходу на ротації, ‒ "Якщо поповнення не буде, то фронт впаде. Зброя є, але стріляти з неї нема кому".