Три великі десантні кораблі Північного флоту РФ пройшли у Чорне море

Фото
Поділитися
У регіоні вже знаходяться три великі десантні кораблі.

Три великі десантні кораблі Північного флоту Росії - "Петро Моргунов", "Георгій Побідоносець" та "Оленєгорський гірник" пройшли через Босфор із Середземного моря до Чорного моря 9 лютого.

Фото кораблів оприлюднив у Twitter турецький аналітик, керівник Bosphorus Observer Йорук Ішік.

Раніше до Чорного моря увійшли три великі десантні кораблі Балтійського флоту - "Корольов", "Мінськ" і "Калінінград".

У Міноборони РФ заявляли, що військові кораблі завершили перехід навколо Європи та прибули до східного району Середземного моря "під час навчань". Навчання - це частина маневрів, запланованих на січень-лютий 2022 року відповідно до плану підготовки Збройних Сил Росії.

У навчаннях мають взяти участь 140 бойових кораблів та судів забезпечення, понад 60 літальних апаратів та 1 тисяча одиниць військової техніки та близько 10 тисяч військовослужбовців.

Раніше повідомлялося, що російські військові з 13 по 19 лютого закривають райони Чорного та Азовського морів для ракетних та артилерійських навчань, повідомив керівник проекту в Інституті Чорноморських стратегічних досліджень Андрій Клименко.

Він зазначив, що жодних коридорів для проходу торгових суден не передбачено.

Раніше повідомлялося, що Росія перекидає з Балтійського та Каспійського морів швидкохідні патрульні катери проекту 03160 "Раптор". Спецтранспорт перевозить катери суходолом ближче до Азовського моря. Ці катери можуть бути використані, якщо Росія все ж таки зважиться на відкрите вторгнення в Україну. При цьому військове угруповання в окупованому Криму РФ посилює як на морі, так і на суші.

Нагадаємо, Україна запропонувала країнам НАТО план протидії Росії у Чорному морі, залучити до обговорення планують Молдову та Грузію, які також постраждали від російської агресії та втратили частину території.

Також триває будівництво "москітного флоту", основою якого мають стати швидкісні малорозмірні бойові катери. Географічні параметри та метеорологічні умови дозволяють нашій країні стримувати сильного агресора щодо невеликих бойових одиниць.

Докладніше про майбутнє ВМС України читайте у статтях Володимира Кравченка "Україні дали грошей на флот: як це допоможе у війні з Росією" та Андрія Риженка "Москітний флот": болючий укус для ворога" у ZN.UA.

Поділитися
Дивіться спецтему:
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі