Подаруйте свято дітям: які благодійні акції проходять до Дня святого Миколая

Поділитися
Подаруйте свято дітям: які благодійні акції проходять до Дня святого Миколая
Кожен може здійснити дитячі мрії.

6 грудня християни східного та західного обряду відзначатимуть День святого Миколая. На свято діти традиційно одержують подарунки. Через війну багато дітей в Україні постраждали, а деякі втратили батьків, які захищали нашу країну. До Дня святого Миколая в Україні проводять акції, які допомагають передати дітям частинку тепла. Навіть під час війни, яку розв'язала Росія, українці не зачерствіли серцем та продовжують та дарувати свято дітям.

Благодійна ініціатива від БФ «Народний тил - реабілітація»

Традиційно до Дня святого Миколая благодійний фонд «Народний тил – реабілітація» закуповує подарунки для дітей загиблих українських захисників та захисниць.

Кожен може долучитися до цієї справи та втілити маленькі мрії.

Банківський переказ

  • Найменування отримувача: БО БФ НАРОДНИЙ ТИЛ - РЕАБІЛІТАЦІЯ
  • Код отримувача: 42742131
  • Рахунок отримувача: UA603052990000026004016218164
  • Назва банку: АТ КБ "ПРИВАТБАНК"
  • Призначення: Безповоротна благодійна допомога.

Картка ПриватБанку

  • 4149 4993 7101 6518

Монобанка

Посилання на монобанку

«Олені святого Миколая»

ВО «Українські рубежі» організувало проєкт «Олені Святого Миколая». В межах ініціативи до Дня святого Миколая дарують подарунки для дітей, які постраждали від війни.

На офіційній сторінці проєкту у Facebook розміщені дитячі листи до святого Миколая. Кожен може втілити мрію якоїсь конкретної дитини, купивши їй подарунок, або зробити донат на користь проєкту.

 

Стань святим Миколаєм для дітей з Херсонщини

ГО Kherson Club of Volunteers шукає святих Миколаїв та їх помічників для дітей з Херсонщини.

«Наша громадська організація готує подарунки до Дня святого Миколая для дітей Херсонщини», – йдеться у повідомленні у Facebook.

Українців закликали приєднатися до ініціативи.

«Можна надіслати подарунки у натуральному вигляді (наші волонтери охоче розкажуть вам скільки дітей, якої статі та віку потребують подарунків). Підтримати ініціативу фінансово і наші помічники святого Миколая придбають усе необхідне: Сагайдак В.П. 5168745613818977», – йдеться у дописі.

«Персональний Миколай» для дітей ВПО

Українські волонтери запустили проєкт «Персональний Миколай» для дітей ВПО. Так, завдяки проєкту  rechi support, торік 1008 дітей-переселенців отримали подарунки до Дня святого Миколая від українців, пише Мінреінтеграції.

Усі небайдужі можуть долучитися до благодійної ініціативи. Для цього потрібно заповнити анкету й обрати вид допомоги:

  • Стати персональним святим Миколаєм (купити подарунок для дитини ВПО за запитом).
  • Поділитися речами й іграшками своєї дитини (речі мають бути в гарному стані та без дефектів).
  • Зробити донат на підтримку сімей ВПО (частина коштів буде спрямована на закупівлю подарунків дітям, решта – на речі першої потреби).

Батьки, які є верифікованими у базі rechi support, надсилають волонтерам ініціативи інформацію про побажання і мрії своїх дітей. Далі волонтери передають ці запити персонально кожному, хто заповнив анкету для участі у проєкті. Учасники готують подарунок конкретній дитині та відправляють «прямо під подушку».

У цьому році серед запитів є книжки, пазли, конструктори, ляльки, музичні інструменти, машинки, набори бісеру, прикраси, настільні ігри й інше.

Дітям потрібні не лише подарунки: як працює простір «Літокрил»

Благодійний фонд RescueNow відкрив у Києві простір психоемоційної підтримки «Літокрил» для дітей, постраждалих від війни.

«Літокрил» – це місце, куди діти, постраждалі від війни, можуть прийти та отримати психологічну підтримку від кваліфікованих фахівців, зайнятися творчістю та налагодити міцні зв’язки з однолітками та батьками. Усі заняття розписані погодинно з урахуванням кількості дітей та вікових особливостей: групи від 4 до 7 років, 8-11 та 12-16 років.

Ознайомитися із розкладом занять і майстер-класів, а також записатись на консультації психологів можна через Telegram проєкту або за номером +38 063 408 80 55.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі