Гриценко про спротив російським загарбникам: «Мінськ-3» або «Будапешт-2» неприпустимі

Поділитися
Гриценко про спротив російським загарбникам: «Мінськ-3» або «Будапешт-2» неприпустимі
Ексміністр оборони назвав три обставини, які зараз викликають тривогу.

Героїчний захист України ні в якому разі не повинен закінчитися підписанням так званих «Мінська-3» або «Будапешта-2», заявив ексміністр оборони Анатолій Гриценко. Він пояснив, які обставини на фоні протистояння російським окупантам викликають тривогу.

Гриценко зазначив, що зараз таких обставин три:

  • участь у переговорах з РФ голови офісу президента Андрія Єрмака, враховуючи його попередньою історію бізнесу та особисті зв'язки в Росії на високих щаблях;
  • медійна невгамовність радника голови ОПУ Михайла Подоляка. Він не є ні президентом, ні прем'єр-міністром, ні міністром закордонних справ, але більше всіх трьох їх разом узятих, чи не щодня роздає коментарі про хід і перспективи переговорів, у яких обіцяє швидке, от-от, можливо навіть протягом кількох днів, остаточне узгодження мирного договору з РФ, а за ним швиденько і зустріч з президентом країни-агресорки Владіміром Путіним;
  • участь у підготовці мирного договору ексзаступника міністра закордонних справ Олександра Чалого. Він ніколи не підтримував вступ України в НАТО, публічно виступав за «нейтралітет» усі ці роки, навіть до війни, і який уже зараз, після масованих ракетних ударів Путіна, переконує Захід, аби той таки дослухався до путінських ідей щодо нової архітектури безпеки.

«Чому така тривога? Щоб героїчні дії нашої армії та подвиг нашого народу не завершилися ще одним капітулянтським «Мінськ-3» або ж пустими такими собі гарантіями «Будапешт-2», а після цього – протестами й протистоянням уже всередині нашої країни», – зазначив Гриценко.

Нагадаємо, раніше Financial Times опублікувала зі слів співрозмовників-учасників переговорів план мирного договору, який нібито вже окреслили Україна та Росія. План складається з 15 пунктів щодо виходу російських військ з України, нейтралітету та статусу російської мови.

Своєю чергою Подоляк заявив, що Financial Times нібито опублікувала чернетку мирного договору, що демонструє запит російської сторони. Водночас Україна має власні позиції.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі