Для солдатів США розробили тренажер, що імітує простір бою з 360-градусною картинкою

Поділитися
Для солдатів США розробили тренажер, що імітує простір бою з 360-градусною картинкою Для американських солдатів розробили бюджетний тренажер, що імітує простір бою з 360-градусною картинкою
Програмно-апаратний комплекс VIPE Holodeck є екраном на 360 градусів, який імітує віртуальний простір для навчання і пропонує користувачам високоякісну картинку та високий ступінь занурення у віртуальне середовище з різними місіями.

У США з'явився новий тренажер для навчання американських солдатів, поліцейських та пожежників. Його розробила відома військово-промислова компанія Northrop Grumman, що спеціалізується на електроніці, інформаційних технологіях, авіакосмічній техніці та суднобудуванні.

Програмно-апаратний комплекс VIPE Holodeck є екраном на 360 градусів, який імітує віртуальний простір для навчання і пропонує користувачам високоякісну картинку та високий ступінь занурення у віртуальне середовище з різними місіями. Принадність розробки у тому, що вона використовує вже готове, комерційне обладнання в поєднанні з ігровими технологіями.

Систему орієнтовано на виконання певних тренувальних і навчальних місій. Окрім того, її можна використовувати для попереднього відпрацювання конкретних бойових завдань, для візуалізації даних, командних тренувань, культурної та мовної підготовки. З деякими доробками VIPE Holodeck зможе "виробляти" не тільки грамотну піхоту, але і сили морського базування, а також військово-повітряні сили.

Минулого року система посіла перше місце у конкурсі Federal Virtual Challenge у категорії віртуальної навігації. Захід щорічно проводить Центр симуляції і тренувальних технологій Дослідної лабораторії ЗС США. Тоді компанія показала, як за допомогою консольного ігрового маніпулятора Kinect можна відстежувати ходу, біг, стрибки та інші рухи бійців.

Нарешті, VIPE Holodeck здатна моделювати найрізноманітніші бойові ситуації. Оператор системи може у реальному часі ставити перед бійцями нові завдання, "підкидаючи" їм несподівані труднощі та загрози. Наприклад, розміщувати саморобні вибухові пристрої, розсаджувати ворожих стрільців, влаштовувати засідки. Потім можна проаналізувати, як бійці впоралися з тими чи іншими загрозами, чи стійкі до стресів, як діють у незвичних умовах. !zn

Читайте також:

АНБ встановило шпигунські програми у комп'ютерних мережах армій Росії та Китаю

Лідер КНДР закликав армію готуватися до війни

Країни Євросоюзу домовилися про військову взаємодію

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі