Британський регулятор заблокував найбільшу угоду в історії відеоігор на 69 млрд доларів

Поділитися
Британський регулятор заблокував найбільшу угоду в історії відеоігор на 69 млрд доларів Microsoft подаватиме апеляцію на рішення британського регулятора © Microsoft / Facebook
Microsoft намагається купити виробника ігор Call of Duty та Diablo, але регулятори сумніваються в користі угоди для ринку.

Управління з питань конкуренції та ринків Великої Британії (CMA) заблокувало угоду Microsoft щодо покупки американської компанії-виробника відеоігор Activision Blizzard на 68,7 млрд доларів, що може стати найбільшою в історії угодою на ринку відеоігор. 

Як зазначає BBC News, ця угода дозволила б Microsoft отримати такі популярні ігри, як Call of Duty, Candy Crush та Diablo. Проте у CMA вважають, що ця угода зменшить конкуренцію на ринку хмарних ігор та призведе до зменшення вибору для геймерів. 

«Microsoft вже має потужну позицію та перевагу над іншими конкурентами у хмарних іграх, і ця угода посилить цю перевагу, даючи їй можливість підривати нових та інноваційних конкурентів. Хмарним іграм потрібен вільний, конкурентоспроможний ринок, щоб стимулювати інновації та вибір. Найкраще цього досягти, дозволивши поточній конкурентній динаміці у хмарних іграх продовжувати виконувати свою роботу», – заявив Мартін Коулман, який очолював незалежну групу, що досліджувала цю угоду з боку CMA. 

Microsoft і Activision Blizzard не погодилися з рішенням регулятора й заявили, що подадуть апеляцію.

«Рішення CMA відкидає прагматичний шлях вирішення проблем конкуренції та перешкоджає технологічним інноваціям та інвестиціям у Сполучене Королівство. Ми особливо розчаровані тим, що після тривалих обговорень це рішення відбиває неправильне розуміння цього ринку та того, як насправді працює відповідна хмарна технологія», – заявив президент Microsoft Бред Сміт. 

Він заявив, що Microsoft вже підписала контракти, щоб зробити ігри Activision Blizzard доступними ще на 150 мільйонах пристроїв.

Окрім британського CMA, угода між Microsoft та Activision Blizzard має бути схвалена ще регуляторними органами США та Європейського Союзу.

У березні російські хакери злили в мережу 16 Гб даних гри S.T.A.L.K.E.R. 2 української студії GSC Game World. Таким чином, вони намагалися повернути до гри російську локалізацію. Наприкінці грудня минулого року на передовій під Бахмутом загинув український кіберспортсмен й один з розробників S.T.A.L.K.E.R. Володимир Єжов. 

Улітку 2022 року GSC Game World опублікувала щоденник створення гри S.T.A.L.K.E.R. 2, в якому розповіла про війну в Україні. У ньому можна побачити кадри бомбардувань Києва, руйнування в Ірпені та Маріуполі.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі